ZALOGUJ SIĘ

eTutor.pl na konferencji EduCamp

12 lat temu
http://www.youtube.com/watch?v=xyUE18v2kDE

PS. Pozdrowienia dla pako i całej ekipy :)
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Dziękuję bird,ptaszku- obejrzałem film w całości z ciekawości.

I JA również przyłączam sie do serdecznego pozdrowienia grona redakcji eTutor.pl wraz z życzeniami dobrego zdrowia i dziękuję za możliwość nauki English wg. potrzeb.

Serdecznie pozdrawiam- Jerzy K. POŻOGA
jerzy_pozoga
Poziomek - Ja się zawsze zastanawiałem co oznacza jkp na końcu Twojej wypowiedzi ;) - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Hm...to mój podpis, signatura jkp :D - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Całkiem sympatyczna prezentacja. Przede wszystkim gratuluje pomysłu założycielom i życzę dalszego rozwoju platformy, wszak z niej korzystam;)
Dziękuje i pozdrawiam;)
absolwentka
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - I to na +PLUS ! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oglądając prezentację, przypomniał mi się wątek krytyczny w stosunku do Diki. Przyznaję rację Quantum, jednak patrząc na dopiero co opierzonego Pako (nie zamierzam obrazić Pawła, wyrażenia użyłam, żeby podkreślić sukces osiągnięty w tak młodym wieku), pomyślałam że eTutor i Diki musiały powstać w ekspresowym tempie. Nie ma co porównywać Diki do OALD, zapewne tworzonego w dłuższym okresie czasu przez srebrzystowłose autorytety, chyba że jako swego rodzaju nobilitację dla Diki.

Z pozycji osoby niezaawansowanej w języku angielskim oceniam, że Diki wraz z eTutorem jest fantastyczny. Udało Wam się zagonić takiego lenia jak ja do porządnej nauki. Właśnie pożyczyłam słynną gramatykę Murphy'ego i widzę, że ta na eTutorze jest wyłożona wcale nie gorzej.

Opinia zwykłego zjadacza chleba jakim jestem, jest jak pyłek na wietrze, ale nie mogę odmówić sobie przyjemności złożenia gratulacji wszystkim, którzy mieli pomysł, tworzyli i tworzą tę wspaniałą platformę.

Moje wyrazy uznania - jesteście wielcy!
esterka
jerzy_pozoga - ESTERKO- przyklejam się do tych pięknych wyrazów uznania.

NIE ZGADZAM się natomiast z twoją samokrytyką. Osoba esterki to pracowity "KUJON" w sensie postępów w nauce i życzę tobie również powodzenia na tej drodze.
Serdecznie pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu
esterka - Teraz jestem kujonem, to prawda. ...dzieści lat byłam jednak leniem i tylko marzyłam, żeby poznać języki obce. - 12 lat temu
kicak - Dzięki za taką możliwość nauki - 12 lat temu
absolwentka - Esterka: Nie tylko Ty! Nikt nie wie, jak bardzo boli mnie to, że zaprzepaściłam wszystko na co, tak ciężko pracowałam przez kilka lat. Jeden z moich wielkich młodzieńczych błędów. Mam tylko nadzieje, że uda mi się to wyprostować i pewnego dnia dojdę do miejsca, w którym przerwałam naukę;) Pozdrawiam - 12 lat temu
esterka - Cieszę się Absolwentko, że się z nami uczysz. Trzymam kciuki, żebyś osiągnęła swój cel. Tak to z tymi językami obcymi jest, że nieużywane i niepodtrzymywane ulatują. W naszym życiu są inne, ważniejsze rzeczy, nie mamy więc nieraz czasu, chęci lub możliwości na własny rozwój. W każdym razie jesteśmy teraz na dobrej drodze. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No to ja napiszę coś pod prąd :p

Prezentacja wcale nie jest dobra. Podana szybko i chaotycznie. Nie wiem ile Paweł miał czasu, bo wyglądało jakby sie gdzieś spieszył.

Można by tez sporo napisać o sposobie prowadzenia prezentacji, mowie ciała, etc etc, ale to nie miejsce na to.

No to tyle o prezentacji, bo sama platforma rzeczywiscie świetna :) Ściągnąłem tutaj już kilka osób, bo to najlepszy system e-lerningowy jaki oglądałem.
DAD
jerzy_pozoga - Anglicy z grzeczności chwalą zalety, ja również. TU na eTutorze.pl uczę się. I wraz z wieloma innymi studentami osiągam dobre wyniki w miarę postępu czasu.
I wdzięczny jestem tobie DAD iz mogę zamienić parę słów, pogadać.
Pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu
absolwentka - Zależy DAD jakie prezentacje dotąd widziałeś. Ja widziałam sporo o wiele gorszych, np. bez przygotowania merytorycznego, nie na temat. Stąd moja ocena, bo prezentacja spełniała wszystkie moje kryteria. Myślę, że kolejna będzie lepsza, bo jak wiadomo praktyka czyni mistrza;) Pozdrawiam! - 12 lat temu
DAD - Oczywiscie że widziałem gorsze :) Tylko my tutaj nie o tym.
Jak dla mnie to pako nie musi byc mistrzem oratorstwa :P wystarczy mi że stworzył świetny produkt jakim jest eTutor :)

Mnie to po prostu wyglądało, jakby to był jakiś wyścig z czasem.
- 12 lat temu
esterka - Jakie tam pod prąd. Co do przedmiotu prezentacji nasze opinie są podobne. Ważne, że swoje zdanie wyrażasz w kulturalny sposób. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

http://wyborcza.pl/1,123455,11530663,e_wojna_jezykowa___reportaz_z_walk_szkol_jezykowych.html?as=1&startsz=x

Link nie do założonego tematu, ale nie będę zakładał nowego.

Kilka ciekawostek z tematem eTutor.
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
esterka - Czytałam wczoraj - nasza młodzież to już nie gepardy, ale tygrysy z kłami i pazurami. Jestem stara, "zasadnicza", na biznesie się nie znam, wolałabym energię skierować na dopracowanie serwisu, a jest co robić. - 12 lat temu
bird - Mówiły jaskółki, że waleczne są spółki :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Poziomek - Wydaje się komuś tak jak mnie,że e-Tutor jest kiepsko rozreklamowany ;P
Ja sie dowiedziałem przypadkiem o kursie z materiału w Panoramie, który był na youtubie ;D Zawsze jak pytam kogoś czy słyszał o eTutorze to gały wystawia i ,,A co to?''
- 12 lat temu
jerzy_pozoga - Znalazłem TAM "kod pamięci" z Synenergia, wykład Kasia Szafranowska.
Przyznaję JEJ rację. Wielokrotnie znalazłem się w sytuacji na egzaminie w szkole lub podczas zapytania i miałem problem ponieważ NIE zapamiętałem ! A potem po powrocie do kolejnych zajęć w domu dokonałem odkrycia- NO, nie ! przecież tego tematu uczyłem się.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-U6TAx3dRKo#!
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Wracając do reklamy, nie wiem jak jest teraz, ale kiedy w sierpniu - wrześniu 2010 r. szukałam jakiegoś kursu internetowego, na eTutor trafiłam także przypadkowo, dopiero za n-tym razem, wpisując różne kombinacje w okno wyszukiwarki! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też późno tutaj trafiła. Dodać do tego czas mojej rozterki (czy powinnam uczyć się angielskiego czy dać sobie spokój) to uleciało mi sporo dni, przez które mogłam się wiele nauczyć.

Co do tego, co przeczytałam i zobaczyłam to nie jest miłe, ale takie są prawa rynku. Ostatnio zalogowałam się na stronę początkującą w nauczaniu angielskiego metodą e-learning i nie podobało mi się. Nie mogłam się tam znaleźć, a na etutor znalazłam się bardzo szybko albo może przesiąkłam już tak tę stroną, że wszystko co inne, nie podoba mi się;)

To prawda, że ta metoda nie zastąpi nam kontaktu z inną osobą (rozmowy itd.), ale słówka, których się tutaj nauczyłam przydają się. Brakuje mi trochę większej ilości rozmówek/ zwrotów na co dzień. Brakował mi tego już wcześniej, gdy w szkole uczyłam się tego języka. Potrafiłam opowiedzieć o ufo itd., a nie wiedziałam, jak mam się zachować w zwykłej rozmowie. Nadal mam braki, ale uzupełniam tradycyjnymi książkami;)

Nie jest to dla mnie jedyna metoda nauki, ale jedna z metod.

Pozdrawiam;)
absolwentka
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
esterka - Z kolei dla mnie to jedyna metoda, trochę uzupełniona lekturą i podcastami. To wcale nie jest podlizywanie się czy popis w duchu optymizmu - uważam, że udało mi się osiągnąć bardzo dużo przez te 2 lata. Może moje B1 to tylko A2, kosztowało mnie trochę pracy i pewne braki mam, a jednak moje obecne umiejętności w angielskim są dużo większe niż te, które miałam jako 19-latka, zdając maturę z francuskiego.
PS obecna matura, to zdaje się wyższy poziom, niż "w moich czasach" :)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witaj esterko- "w moich czasach" wyuczyłem się ruskiego na 4+. Nie było innego.
Ja umieju goworit pa ruski, oczeń haraszo ! Ja gramotnyj.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - I can't speak Russian. I used to hate that language ;) Wszystkie bukwy zapomniałam! Prawie. - 12 lat temu
askawska - "pa ruski", Jerzy, "pa ruski", ale to pewnie tylko literówka. :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Ja też lubię parówki:D - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Nu, czto takowo ? Ja was pozdrawlaju. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki