ZALOGUJ SIĘ

Kalendarz powtórek a ustawienia dla konkretnego języka

4 miesiące temuostatnia aktywność: 4 miesiące temu
ETutora używam do nauki 2 języków. Nie jest to moje jedyne źródło, więc często nawarstwiają mi się powtórki. Chciałam to jakoś mądrze ogarnąć i w myśl zasady, że nie należy uczyć się 2 języków tego samego dnia (mam przypisane konkretne dni tygodnia) zdecydowałam, że najprościej będzie wstawić "palmy" w konkretne dni.
No i tu mam problem. Okazuje się, że kalendarz jest ten sam zarówno do angielskiego, jak i do hiszpańskiego. Wstawiając "palmę" np. we wtorek, pojawia się ona w obu językach, choć pod spodem jest informacja "dane dotyczą ustawionego języka nauki" (co sugeruje, że kalendarz powinien być osobno dla każdego języka). Nie wiem, czy to nie jakiś błąd techniczny, bo w przeszłości zgłaszałam już problem z rozkładaniem i przywracaniem oryginalnych dat powtórek (rozłożenie/przywrócenie powtórek angielskich automatycznie "łapało też powtórki hiszpańskie); naprawiono to.
Stąd moje pytanie - czy z osób, które uczą się 2 języków, ktoś ma jakieś doświadczenia z ustawianiem dni wolnych w kalendarzu? Może np. kiedyś to działało, a teraz jest jakiś problem? A może ktoś wie, że kalendarz był zawsze 1 wspólny i nigdy nie działały osobne ustawienia dla poszczególnych języków?
Gdzieś na forum przewinęło mi się, że były też jakieś problemy techniczne z kalendarzem, być może jest to powiązane. Planuję to zgłosić, ale najpierw chciałam podpytać użytkowników, żeby mieć jakiś punkt wyjścia. Bo w zasadzie nie wiem, czy powinnam zgłosić problem czy sugestię dodania nowej funkcji :))
dhuode
adrianna.wu - cześć, kalendarz urlop traktuje całościowo bez względu na język nauki. Jednak dziękujemy, że zwróciłaś na to uwagę. Pochylimy się nad tą kwestią i ewentualnymi zmianami w tym zakresie. - 4 miesiące temu
dhuode - I wszystko jasne :)
Nie wiem, jak wielu użytkowników odczuwa potrzebę wprowadzenia takiego rozwiązania, ale dla mnie byłoby to bardzo użyteczne.
- 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki