ZALOGUJ SIĘ

CZEŚĆ. Czy istnieje możliwość zwiększenia liczby powtórek.

12 lat temu
Wyjeżdżam w delegację na 4 dni i chciałbym przerobić powtórki z okresu kiedy mnie nie będzie.
jsepiol

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

tak jest istnieje liczby powtórek.
B
bo_zen_ka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak. W ustawieniach swojego planu tygodniowego możesz za pomocą odpowiedniego paska ustalić dzienną liczbę powtarzanych słówek.
Zawsze możesz też przerobić wszystkie słówka w "moich testach".
czarkson
esterka - Jeżeli myślisz o tym pasku na "moim profilu", to on nie wpłynie na to, ile powtórek będzie w kalendarzu. To jest tylko informacja dla nas czy uczymy się zgodnie z planem, jaki sobie ustawiliśmy. - 12 lat temu
quantum137 - Esterka ma rację czarkson, ten pasek tylko wyświetla ile chce się robić. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ale jak mam kalendarz powtórek i jest już wszystko ustalone tzn ile powtórek na kolejne dni i chcę przerobić do przodu np 4 dni bo mam czas? Mogę zaznaczyć że w te dni w których jestem w delegacji nie będę przerabiał ale to się spiętrza. A dzisiaj mam czas i mógłbym je przerobić wcześniej aby zeszły z harmonogramu.
jsepiol

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

By powtórki się nie spiętrzały, zawsze możesz po prostu wykreślić z kalendarza dni w których cię nie będzie. Dzięki temu zaległości nie skumulują ci się na ten 1 dzień, tylko rozłożą na kilka następnych dni. Gdybyś wykreślił te dni wcześniej, to powtórki rozkładały by się tez na te wcześniejsze dni.

Ostatecznie możesz też część powtórek przerobić w telefonie (jeśli masz w nim pakiet internetowy). Aplikacja tutorowa na telefon nie ciągnie dużo danych. No, chyba, że to jakaś ciekawa delegacja ;)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Ale jak mam kalendarz powtórek i jest już wszystko ustalone tzn ile powtórek na kolejne dni i chcę przerobić do przodu np 4 dni bo mam czas? "

Wydaje mi się że przerabianie powtórek na zapas nie jest możliwe. Niestety po powrocie trzeba wejść w statystyki>kalendarz i rozłożyć zaległe.
grzegi44

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.