ZALOGUJ SIĘ

🟠 [Wątek eTutora] Kurs eTutor włoski 💚🤍❤️ Poziom B1 już dostępny!

zmodyfikowany: 9 miesięcy temu
💚 Mamma mia! Dziś do naszej oferty dołączył poziom B1 w kursie eTutor włoski! ⭐ Mamy nadzieję, że wesprze on miłośników słonecznej Italii podczas niezwykłej przygody, jaką jest samodzielna nauka języka.

Co niesie ze sobą udostępnienie poziomu B1 w kursie

✅ 50 nowych tematów podzielonych na 150 krótkich i przystępnych lekcji,
✅ świeże dialogi prosto od native speakerów,
✅ kolejne ciekawostki na temat włoskiego stylu życia, kuchni, muzyki czy filmu, które z pewnością Was zaskoczą!

Teraz, łącznie z poziomem B1, kurs włoskiego liczy blisko 500 lekcji! To naprawdę potężna dawka wiedzy! Uprzedzając pytania - tak, pracujemy już nad poziomem B2 😉.

❤️ Nie możemy nie wspomnieć o dodatkowych możliwościach, jakie zyskujecie ucząc się z eTutorem, czyli o wbudowanym w kurs słowniku Diki włoski: https://www.diki.pl/slownik-wloskiego. Liczy on już ponad 12 000 haseł i z każdym dniem nasza baza się powiększa! 🔥


💡 Chcesz dowiedzieć się więcej o kursie
Odwiedź stronę: https://www.etutor.pl/kurs-wloskiego oraz przeczytaj nasz wpis na blogu: https://www.etutor.pl/blog/526/Nowy_poziom_B1_w_kursie_eTutor_wloski.html .


💡 Chcesz przetestować kurs i sprawdzić, jak wygląda od środka

▪️ Jako aktywny użytkownik/aktywna użytkowniczka eTutora masz darmowy dostęp do pierwszego tematu na każdym poziomie zaawansowania w kursie. Wystarczy, że zmienisz język nauki na włoski w bocznym menu i przejdziesz do zakładki “Lekcje”.

▪️ Jeśli eTutor to dla Ciebie totalna nowość, zarejestruj się i skorzystaj z aktywacji 3 darmowych dni testowych, aby odkryć naszą metodę na naukę języka.


💡Przypominamy również, że od połowy kwietnia kurs eTutor włoski jest dostępny wyłącznie w modelu subskrypcyjnym - w wariancie miesięcznym w cenie 35 zł oraz w wariancie rocznym w cenie 249 zł. Więcej o tej nowości pisaliśmy tutaj: https://www.etutor.pl/forum/thread/1581581-Watek_eTutora_Nowosc_na_platformie_-_model_subskrypcyjny.html


🧡 Pamiętajcie, że jesteśmy tu dla Was! Gdybyście potrzebowali wsparcia w dostępie do kursu (aktywacja, płatności), śmiało piszcie na adres [...]@etutor.pl.

A presto!
kamila.zet
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki