ZALOGUJ SIĘ

Nowy poziom B1 w kursie eTutor włoski

31.05.2023

Powrót do listy wpisów

Ragazze e ragazzi! Signore e signori! Dziś do naszej językowej oferty dołączył kolejny poziom w kursie eTutor włoski. Od teraz możecie szlifować jego znajomość również na poziomie B1.

Che buona notizia! Kolejny etap poszerzania naszej językowej oferty za nami - udostępniliśmy właśnie nowy, wyższy poziom w kursie eTutor włoski. Od teraz możesz uczyć się tego języka także na poziomie B1. Nie zwlekaj i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

WYPRÓBUJ ETUTOR WŁOSKI B1

Co znajdziesz na poziomie B1? 

Bardzo fajne rzeczy :). Poziom B1 to 50 tematów podzielonych na 150 krótkich i przystępnych lekcji. Wraz z nimi wzniesiesz się na wyższy poziom gramatycznego wtajemniczenia, poszerzysz słownictwo, osłuchasz się z prawdziwym językiem włoskim (dzięki dialogom native speakerów) i zanurzysz w ciekawostkach na temat włoskiej kultury, kuchni, muzyki i filmów - przekazujemy Ci pakiet niezbędny do szlifowania każdej umiejętności.

Teraz, wraz z poziomem B1, kurs eTutor włoski liczy prawie 500 lekcji! To potężna dawka wiedzy, dzięki której podróże do słonecznej Italii i rozmowy z miejscowymi przestaną być stresujące. Dogadasz się z łatwością, więc pozostanie tylko chwycić aperol lub cappuccino w dłoń i oddać się błogiemu relaksowi. 
Pamiętaj, że jeśli masz aktywny dostęp do kursu eTutor włoski, masz także dostęp do nowego poziomu B1. Wystarczy wejść w zakładkę Lekcje i wybrać go z rozwijanej listy poziomów.

Słownik Diki włoski

A skoro mowa o podróżach, to pamiętaj, że mając przy sobie telefon z aplikacją eTutora, masz również dostęp do wbudowanego w nią słownika Diki włoski. Możesz sprawdzić w nim nieznane słowo, zasłyszane we włoskiej kawiarni, i dodać je do swoich powtórek. Nasz słownik włoskiego liczy ponad 12 000 haseł i z dnia na dzień rośnie.

Testuj eTutor włoski i nie bój się subskrypcji

Jeśli chcesz przetestować kurs przed zakupem, wystarczy zarejestrować się na platformie. Zyskasz 3 dni darmowej nauki i będziesz mieć dostęp do pierwszego tematu na każdym poziomie.

Pamiętaj, że kurs eTutor włoski jest dostępny wyłącznie w modelu subskrypcyjnym. Możesz wybrać wariant miesięczny, w cenie 35 zł lub wariant roczny, w cenie 249 zł.

Czym jest subskrypcja? To rodzaj płatności, które są automatycznie ściągane ze wskazanej karty płatniczej w określonych odstępach czasowych. Czy to bezpieczne? Zdecydowanie tak. Twoje dane są zabezpieczone, a płatności obsługuje jeden z największych serwisów płatności internetowych, PayU. Dodatkową zaletą subskrypcji jest komfort i oszczędność czasu - nie musisz pamiętać o każdorazowym opłacaniu abonamentu i możesz nią samodzielnie zarządzać (anulować, zmienić plan, odnowić dostęp) z poziomu strony Zakupione kursy. Sprawdź i przekonaj się, jakie to proste i wygodne!

A teraz forza! Leć przetestować nowy poziom B1 i zgłębiać tajniki języka włoskiego!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

eTutor angielski NA ZAWSZEPłacisz raz, korzystasz bez końcaSPRAWDŹ >>Zamknij