ZALOGUJ SIĘ

GRY JĘZYKOWE Etutor - PAMIĘĆ. Jak uzyskać 100 punktów

rok temuostatnia aktywność: 8 miesięcy temu
Czy jest ktoś, kto uzyskał 100 punktów w grze PAMIĘĆ? ja ciągle mam wyniki pomiędzy osiemdziesiąt kilka a dziewięćdziesiąt kilka i nie mogę się przebić do 100 punktów. Jeśli jest taka osoba, to proszę o pochwalenie się i wskazówki :-)
Marcin48

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Marcinie- ja z Wrocławia, mam super szybką myszkę, szybki komputer "i5", linia światłowodowa, a jednak NIE udało mi się w kilku kolejnych razach uzyskać czasu rzędu 20>25 sekund , jak to dawniej bywało, tj. 10 lat temu. A mianowicie zapamiętałem iż 2000 punktów / godzinę zarobiłem w szybkiej, szalonej zabawie, moje rekordy.
Aktualnie TA ZABAWA jest zbyt wolno działająca. Aktualnie uzyskałem czasy rzędu 1 minuty. A TE OWE wykazywane milionowe rekordy to zwykłe oszustwo "maszynowe"! Ot i tyle z mojej strony.
............................
Sprawdziłem czasy w 13.03.2023, o godz. 23.00, wg. speedtest.net - mam > download 49,98 Mbps, upload > 46,70 Mbps.
jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - Marcinie- ps. dawniej klik na kwadracik to było ok. 0,1 sec. Dzisiaj klikam i stwierdzam iż zbyt wolno owe kwadraciki się obracają , coś tak ok. 0.3 sec. Z mojej obserwacji wynika, iż dawniej klik i obrazek pstryk a dzisiaj obrazki się obracają, zbyt wolno. - rok temu
londynwarszawianka - Ostatnie moje osiagniecie w grze memory to 95 punktow w czasie 1 minuty. Gram czesto, bo gry karciane wplywaja na pamiec, ale 100 punktow to chyba nie jest tak latwo osiagnac :) - rok temu
jerzy_pozoga - Hi londynwarszawianka- gratuluję! A ja dawniej miałem "6" od szczytu góry. A wyniki coś tak ok. 150 ...160./ na kratkę w 25 sekund. Zapamiętałem. - rok temu zmieniany: rok temu
londynwarszawianka - Dziekuje. Zauwazylam tez, ze lepsze wyniki sa w dni kiedy internet szybciej dziala:) - rok temu
jerzy_pozoga - Hi londynwarszawianka- TAK! Masz szansę dorwać 100-tkę poniżej 1 minuty. Ja, klikałem bez zastanawiania się, tj. szybki pianista, na słuch i wyczucie położenia obrazka. Wczoraj miałem 52 sec. ale również wiele błędów. - rok temu
Marcin48 - No właśnie, czekam na tego mistrza/mistrzynię co choć raz uzyskał/a 100 punktów... - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wychodzę trochę innego założenia jako rozgrzewka i sprawdzenie swojej koncentracji
88 - 94 wypoczęty
87 - 81 potrzebna przerwa
80 =< konieczna przerwa i relaks

Gratuluję wyniku powyżej 94
Maxarnis
rok temuzmieniany: rok temu
Marcin48 - Dobry sposób :-) - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy jest ktoś, kto uzyskał 100 punktów w grze PAMIĘĆ? ja ciągle mam wyniki pomiędzy osiemdziesiąt kilka a dziewięćdziesiąt kilka i nie mogę się przebić do 100 punktów. Jeśli jest taka osoba, to proszę o pochwalenie się i wskazówki :-) Ciekaw jestem, czy ktoś już osiągnął ten cel. Każda rada byłaby mile widziana. Z chęcią poznałbym strategie innych graczy i dowiedziałbym się, jakie techniki wykorzystują, aby zdobyć te magiczne 100 punktów. Dzięki temu może udałoby mi się wreszcie osiągnąć ten cel i poczuć satysfakcję z własnych osiągnięć w grze.
G
ganjaX
8 miesięcy temuzmieniany: 8 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki