ZALOGUJ SIĘ

Zapytałem się sztucznej inteligencji jak uczyć się języka angielskiego...

zmodyfikowany: rok temuostatnia aktywność: rok temu
Zapytałem się sztucznej inteligencji jak uczyć się języka angielskiego:
http://www.openai.com

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci szybko nauczyć się angielskiego:

1. Zanurz się w języku: Otocz się językiem angielskim oglądając filmy, czytając książki i słuchając muzyki.

2. Ćwicz regularnie mówienie: Znajdź partnera językowego lub dołącz do grupy językowej, aby ćwiczyć mówienie.

3. Ucz się gramatyki i słownictwa: Konsekwentnie ucz się i przeglądaj zasady gramatyczne i słówka, aby zbudować mocne podstawy.

4. Korzystaj z zasobów takich jak podręczniki, kursy online i aplikacje do nauki języka, aby uzupełnić swoją naukę.

5. Bądź zmotywowany: Wyznacz sobie konkretne i osiągalne cele i nagradzaj się za ich osiągnięcie.

6. Pamiętaj, że nauka języka wymaga czasu i konsekwentnego wysiłku, więc bądź cierpliwy wobec siebie i ćwicz!


How to learn English
Here are some tips to help you learn English quickly:

1. Immerse yourself in the language: Surround yourself with English by watching movies, reading books, and listening to music.

2. Practice speaking regularly: Find a language partner or join a language group to practice speaking.

3. Study grammar and vocabulary: Consistently learn and review grammar rules and vocabulary words to build a strong foundation.

4. Use resources like textbooks, online courses, and language learning apps to supplement your learning.

5. Stay motivated: Set specific and achievable goals for yourself, and reward yourself for reaching them.

6. Remember, learning a language takes time and consistent effort, so be patient with yourself and keep practicing!
piotr.grela
jerzy_pozoga - Hi Piotrze- ja przypominam tobie o TWOICH wcześniejszym marzeniu jakim jest nauka "chińskiego", na Et ! A co tam, zapomniałeś już? No to dawaj na tą maszynkę do spowiedzi. Hm...^p^ - rok temu
piotr.grela - Jurek, tak to jest moje marzenie jak podszkole sie w programowaniu.

Parę razy próbowałem się nauczyć programowania dochodziłem do pętli i się zapętlałem ale coś powoli mi wychodzi.

Ten YouTuber ciekawie tłumaczy tony w języku chińskim:
https://www.youtube.com/watch?v=fnSWSQzPs3c&t=942s
Akademia Języka Chińskiego

Chińczycy mawiaja:
學習一門語言永遠不會太晚
czyli nigdy nie jest za późno na naukę jezyka.

Moja gitara leży w kącie i chciała aby ją trochę ponaciskać, szczególnie na "G" string :-)
- rok temu zmieniany: rok temu
jerzy_pozoga - Piotrze- wg. znanego redaktora Wojciecha Cejrowskiego wielu z nas miało szansę nauczyć się chińskiego do wieku 6 lat, dosłownie, ponieważ do tego okresu rozwijają się nasze struny głosowe. Np. znany zespół ABBA śpiewa pięknym angielskim, ja jemu zazdroszczę, niemniej jednak w moim odsłuchu słyszę część twardego szwedzkiego. W ruskich przekazach słownych słyszę wysokie tony. A ukrainni potrafią powiedzieć imię Halina z wysokim dźwiękiem i dziwią się iż my w Polsce owego NIE słyszymy! A zatem Piotrze, życzę tobie aby twoja gitara przemówiła chińskim głosem. Powodzenia w nauce. Pozdrawiam. - rok temu
netis7 - Proszę nie mów mi o Ukraińcach mówiących po angielsku... Mam trochę z tym do czynienia i zrozumieć co mówią to jest wyczyn. Głoskę th zawsze czytają jak polskie z. Czyli coś takiego: "Zri of zej go to ze zuu". Kto zrozumiał? - rok temu
piotr.grela - W niektórych akcentach, "th" jest wymawiane jak: "f", "v", "t", d" ale wymawianie"th" jak "z" to już jest przegięcie... - rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki