ZALOGUJ SIĘ

Wyłączenie podświetlenia błędnych odpowiedzi oraz możliwość wyboru z klawiatury

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Czy ktoś popiera pomysł, aby istniała możliwość wyłączania w ustawieniach podświetlania błędnych odpowiedzi (czyli tak jak było wcześniej)? Dodatkowo czy tylko ja odnoszę wrażenie, że zniknęła możliwość wyboru odpowiedzi z klawiatury w niektórych zadaniach?
M
mojakopia
adrianna.wu - Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Już działamy w obu tych kwestiach. Będziemy wdzięczni za cierpliwość. - 2 lata temu
adrianna.wu - W ćwiczeniach wyboru została wprowadzona poprawka, gdzie po zaznaczeniu błędnej odpowiedzi zaznaczy się na ona (jedna) na czerwono, a na zielono odpowiedź poprawna.

Natomiast możliwość wyboru odpowiedzi z klawiatury zostanie przywrócona w tym tygodniu.
- 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Zgadzam się, ten czerwony kolor strasznie przykuwa moją uwagę! Wolałabym skupiać się tylko na zielonym
aadek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak, zmiana na ramkę czerwoną i zieloną jest słaba - ja ciągle uważam że źle zaznaczyłam odpowiedź bo widzę tylko czerwoną ramkę a to co jest w zielonej ramce jest nie widoczne - ta zmian jest bardzo słaba - poproszę zmieńcie to rozwiązanie na coś innego
G
gosia369
londynwarszawianka - Obie ramki zarowno czerwona, jak i zielona sa slabo widoczne, moze warto je pogrubic. Robiac lekcje na komputerze te ramki malo sie odznaczaja.
Jeszcze jedna sprawa:
‘Tryb nocny’ dla tych, ktorzy ucza sie wieczorem.
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
Esency93 - Chodzi o ogólny tryb nocny? Etutor wprowadził go już spory odcinek czasu temu. Jak wejdziesz w ustawienia, to pod abonamentami masz interfejs i można korzystać w ten sposób z trybu nocnego, który od momentu wprowadzenia wszedł na stałe u mnie i tylko w ten sposób obsługuję portal :) - 2 lata temu
londynwarszawianka - Dzieki za podpowiedz o trybie nocnym :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

czy daltoniści widzą teraz która odpowiedź jest poprawna?
J
jan-tczew
adrianna.wu - Tutaj ponocne może być włączenie opcji odtwarzania efektów dźwiękowych w lekcjach i ćwiczeniach - https://www.etutor.pl/profil/preferencje - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Już działamy w obu tych kwestiach. Będziemy wdzięczni za cierpliwość.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W ćwiczeniach wyboru została wprowadzona poprawka, gdzie po zaznaczeniu błędnej odpowiedzi zaznaczy się na ona (jedna wybrana przez Użytkownika) na czerwono, a na zielono odpowiedź poprawna.

Natomiast możliwość wyboru odpowiedzi z klawiatury zostanie przywrócona w tym tygodniu.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
mojakopia - Dziękuję, jest dużo lepiej :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki