ZALOGUJ SIĘ

Nie pokazuje mi 100% wykonanej lekcji

12 lat temu
Hej,
nie wiem dlaczego ale nie pokazuje mi 100% wykonanej lekcji. Wszystko zapisuję i idę dalej, zaznaczam, wypełniam a na końcu na przykład mam 92 % albo nawet 80 %. Nie rozumiem, dlaczego tak?
Panna.Zebra

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Najwidoczniej jeszcze brakuje czegoś. Może nie wszystkie słówka dodałaś do powtórek, nie zrobiłaś "speakingu", lub nie napisałaś prac i nie wysłałaś do sprawdzenia przez innych użytkowników. Zajrzałam do Twoich pytań, nie napisałaś prac i nie zrobiłaś "speakingu" czyli nagrania do lekcji. Żeby było 100% musisz to wszystko wykonać. Może nie zatwierdziłaś notatki gramatycznej: po przeczytaniu dajesz na "Dalej"...Sprawdź jeszcze raz wszystko dokładnie, dobrze? Nie raz coś uda nam się przeoczyć a potem się zastanawiamy. Jeśli po sprawdzeniu lekcji okaże się że wszystko zrobione a dalej nie mam 100% zgłoś się z tym do administracji...Tylko tyle mogę podpowiedzieć.
Pozdrawiam.
E
efogt
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej, dziękuję za odpowiedź. Miałam przy pierwszej lekcji bodajże 90% a później jak dodałam sobie powtórki - całkiem sporo to wyszło mi 99% nagle. Rzecz w tym, że zrobiłam i speaking i napisałam prace. Tak czy siak dziękuję za podpowiedź, sprawdzę jeszcze raz od nowa, może jakieś zadanie się anulowało czy coś takiego...
Pozdrawiam
Panna.Zebra
efogt - Nie ma sprawy. Pozdrawiam również. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki