ZALOGUJ SIĘ

ulepszenia w aplikacji nauki języków

zmodyfikowany: 2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
abonament mam już ponad od 100 dni i wykonuje powtórki od pierwszego dnia. co zauważyłam to że powtórki idą mi już coraz gorzej, słowa nie zostają tak dobrze zapamiętane jak na początku. zaczyna być takie zwykłe powtarzanie słówek po prostu monotonne. fajnie by było to urozmaicić np wpisaniem kilku słów w zdanie, lub podpisanie obrazka. dodatkowo zdania które są do zaznaczenia prawda lub fałsz po wysłuchaniu dłuższego tekstu, mogłyby być czytane, a nie są, nie ma też w nowych materiałach i powtórkach możliwości mówienia, aby cwiczyc fonetykę słów których się uczy
L
Lacid

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Próbowałaś korzystać z gier? Angielski ma całkiem rozbudowaną strukturę pod tym względem. Można ustawić sobie opcję "tylko z moich powtórek" i wtedy ćwiczysz słówka właśnie tak jak piszesz, mniej monotonnie z wykorzystaniem obrazków etc.
J
J.Ewa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Próbowałam gier, ale większość też jest czytana na głos. Nie wiedziałam, że można ustawić gry tylko ze słówkami z powtórek oraz zmienić ustawienia. Może tam bedzie opcja wyłącz dźwięk. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Magda_G93

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

lacid - problem znudzenia, rozwiązuję przez zmiany w wykonywaniu powtórek ( sposobu ich wykonywania). wraz z postępem nauki języka, będziesz zauważał coraz nowe aspekty konkretnego hasła z powtórek, które do Ciebie wracają.
abmmichal
2 lata temuzmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki