ZALOGUJ SIĘ

Preferowany amerykański w nagraniach

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Po ujrzeniu słowa w powtórkach, czy innych miejscach, słyszymy wersję brytyjską jako pierwszą. Ja chciałbym aby najpierw było odtwarzane nagranie wersji amerykańskiej jeśli takie istnieje. Również po użyciu opcji dodaj do powtórek chcialbym wpisać wersje amerykańską.

Pytanie jest następujące, jak zmienic domyślnie wszechobecną wersje brytyjską na amerykańską?
lukikow
adrianna.wu - Aktualnie użytkownik może spotkać się z brytyjską oraz amerykańską wymową. Jednak nie ma możliwości, aby ustawić jedną z nich jako domyślną. Przy danym słowie lub zdaniu wyświetla się symbol głośniczka jasnoniebieski jest od wymowy brytyjskiej, a granatowy od amerykańskiej. W tej sytuacji zachęcam do wyboru granatowego głośniczka. - 2 lata temu
lukikow - Dziękuję za odpowiedź, mimo że nie do końca mi sie podoba.

Proponuję zastanowić sie czy nie jest to ulepszenie na tyle ciekawe aby je wdrożyć.
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
adrianna.wu - Przekażę sugestię do odpowiednich osób w naszym zespole :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Podpisuję się obiema rękami pod tą sugestią. Myślę, że ważnym jest, aby od razu ukierunkować się na american english/british english.
D
donfazzione

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak, to bylaby super opcja 😍
M
mkasz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dokładnie, taka opcja jest bardzo potrzebna. :)
Insamony

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za poparcie, a resztę zaglądających zachecam do komentowania propozycji.
lukikow

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Również popieram, też wielokrotnie się nad tym zastanawiałem dlaczego nie można by tego ustawić.
S
szczytor002

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki