ZALOGUJ SIĘ

ustawiono ponownie wysoka powtarzalność słówek a jest za niska

zmodyfikowany: 2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
miałam od początku wstawiona wysoka powtarzalność powtórek i byly one na poziomie 50 słów na dzień, na tydzień zmieniłam na niski (było ok25 słów na dobe) i ponownie po tygodniu przeszłam na wysokie, jednak teraz ilość powtórek ustawia się na poziomie 30 słów na dobe(I tak już od tygodnia) czy jeszcze gdzieś coś muszę zmienić?
L
Lacid
adrianna.wu - Zachęcamy do dodania nowych elementów, aby pula haseł w głównym module Powtórek wzrosła. - 2 lata temu
Lacid - Czyli oznacza to że dotychczas dodane zostały usunięte, poprzez zmianę powtórek z opcji wysokiej na niska? wchodząc w przerobione lekcje słowa widnieją jako dodane do powtorek, ale czestotliwosc ich pojawiania się jest obecnie za rzadka, mimo ponownej zmiany na powtórki o częstotliwości wysokiej - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
darkobo - nie są usunięte. wyższa częstotliwość powtórek zadziała na nie dopiero po ponownym powtórzeniu. to trochę potrwa - 2 lata temu
adrianna.wu - Tylko użytkownik może usunąć hasła, zatem nic samo nie znika. Jeśli będzie więcej słów w powtórkach to system będzie miał co rozplanować :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki