ZALOGUJ SIĘ

Etutor polski .7 dla Ukraińców

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Jestem odrobinę ździwiony że nie ma kolejnych lekcji na kursie polskiego.
P
patryk.galazka
adrianna.wu - To dopiero początek. W dniu premiery było 15 lekcji, a obecnie już 27. A cały czas pracujemy nad kolejnymi tematami i regularnym rozbudowywaniem kursu. Zdecydowaliśmy się na taki ruch, żeby najbardziej potrzebujące osoby, czyli te bez znajomości polskiego mogły jak najszybciej rozpocząć naukę. Regularnie dodawane lekcje pozwolą zachować im ciągłość nauki oraz dołączanie do kursu osobom, które już znają podstawy języka. Prosimy mieć na uwadze, że dobre jakościowo lekcje wymagają czasu. Materiały są opracowywane przez metodyków we współpracy z native speakerami, lekcje uzupełniamy o zdjęcia, a całe udźwiękowienie jest realizowane przez profesjonalnych lektorów i montażystów. - 2 lata temu
patryk.galazka - Dobrze. Ja nie mam nic przeciwio nieregularnemu wstawianiu nowych lekcji, po prostu mnie zdziwiło że wczoraj nic nowego nie było, a wy wstawiacie materiały z "zegarkiem" w ręku;) - 2 lata temu
patryk.galazka - Choć lekcje mi pozwalają też nauczyć się ukraińskiego;) - 2 lata temu
adrianna.wu - Faktycznie tematy pojawiały się co tydzień, teraz prawdopodobnie będą co dwa tygodnie. Będziemy wdzięczni za cierpliwość :) - 2 lata temu
karol.k - Pssst - na stronie https://ua-pl.etutor.pl/ można podejrzeć daty publikacji i nazwy nowych lekcji ;) - 2 lata temu
patryk.galazka - @karol k, dzięki za informację:) - 2 lata temu
patryk.galazka - wlaśnie się skończyła 166 setka użytkowników kursu polskiegp - 2 lata temu
patryk.galazka - I dziś Etutor Polski .8 Zdrowie;) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki