ZALOGUJ SIĘ

Profesor Henry 6 rozumienie ze słuchu i konwersacje

12 lat temu
Ostatnio zakupiłam sobie ten program i mam takie pytanko czy ktoś z was go ma. Bo mam problem i szczerze nie wiem czy tak ma być czy to bład w syttemie np. lektor mówi zamiast played cards all night zamiast They played cards all night poprosty pierwsze słówko jest ominiente i to zdarza się często na 10 razy ok 7. Zaczynam dopiero nauke z angielskim więc nie wiem poprostu czu oni czasem pierwsze słówko omijają sama nie wiem Z góry dzięki za info
M
monisia19882

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Ja mam ten kurs. Szczerze, to nie korzystałem z niego zbyt długo bo kupiłem z tego samego wydawnictwa Profesor Henry słownictwo 1-2. Jest o wiele lepszy od konwersacji. Oczywiście pod przykładowym słowem pojawia się zdanie, które pokazuje przykładowe użycie podanego słowa. Minusem tego kursu jest to, że wpisując słowo pasujące do pytania system zaznacza na czerono jako błędną odpowiedź. Dzieje sie tak dlatego, że jest to kurs mało elastyczny (dopracowany). Mimo wpisania dobrej odpowiedzi system zalicza tylko wersję, którą ma zakodowaną. Później w takich przypadkach wciskałem (oznacz jako dobrze). Może następne wersje będą lepiej dopracowane. Dlatego podpinam się do Twoich uwag na temat pewnych niedociągnięć.

http://www.jezykiobce.pl/profesor-henry-60-slownictwo-poziom-1-i-2,605.html
slawek4
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki