ZALOGUJ SIĘ

Czy można pobrać listę słówek

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Czy można pobrać listę słówek np. do formatu Excel ? Czy mógłby, ktoś mi wytłumaczyć jeśli już jest taka opcja jak to zrobić?
K
krzewka
adrianna.wu - Listy słówek można pobrać w formie fiszek (plik pdf). Instrukcję jak pobrać fiszki przesłałam mailowo :) - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
rtelus - Czy mogę również prosić o taką instrukcje na maila? :) - 2 lata temu
adrianna.wu - @rtelus informacje dotyczące fiszek przesłałam mailowo :) - 2 lata temu
Todorokixxx - Czy mogłabym również prosić o przesłanie takiej instrukcji na maila? - 2 lata temu
Asia2912 - czy mogę prosić o przesłanie instrukcji odnośnie fiszek na maila? dziękuję - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Ja bym sie cieszyl gdyby to bylo w formacie pdf - np jako lista slowek z ich tlumaczeniami, a nie jako fiszki. W sensie: moge sobie utrzoyc liste ze swoimi slowkami i pozniej latwo wydrukowac i w ten sposob sie uczyc - to by byla swietna opcja. Redakcjo, pomyslcie cos nad tym!
osiekdl123
adrianna.wu - Wspominane fiszki są w formacie pdf :) Ale jak najbardziej pochylimy się nad sugestią by listę słówek można było pobrać jako listę z tłumaczeniami (bez fiszek). - 2 lata temu
darkobo - Może to niedokładnie tak, jakbyś chciał, ale zawsze może wydrukować listę słówek do PDF-u, korzystając np. z PDF Creator (program bezpłatny). - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki