ZALOGUJ SIĘ

Czy jest możliwość pobrania jednocześnie wszystkich słówek dodanych do powtórek?

zmodyfikowany: 7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Nie zamierzam przedłużać abonamentu o więcej niz trzy miesiące - mam dość nieprzemyślanych i irytujących zmian, chcę skończyć tylko poziomy, które mi zostały. Szkoda mi jednak słówek, które dodałam do powtórek, a nieszczególnie chce mi się kopiować każdą listę słówek z osobna, zwłaszcza że mam w powrórkach ponad pięć tysięcy.

W związku z powyższym mam pytanie - czy jest możliwość w miarę prostego pobrania wszystkich elementów, które mam dodane do powtórek i zapisania ich w jakimś użytecznym formacie - nie koniecznie w pdf?
KateWBriget

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Bardzo nam przykro, że ma Pani takie odczucia odnośnie ostatnich zmian, aczkolwiek każdy ma do tego prawo. No ale służymy pomocą :) W zakładce Słówka->>Twoje słówka przy listach słówek znajduje się niebieska ikona rozwijanego menu. Potem należy wybrać opcję Lista elementów i, w prawym górnym rogu, wybrać "Pobierz fiszki".

Pozdrawiam :-)
wojtek.j
Pracownik eTutor
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
KateWBriget - Dziękuję za pomoc.
Lubiłam i to bardzo eTutor, były dni, że spędzałam tu po 4 godziny... Ale szczerze mówiąc szkoda mi nerwów i czasu na wymyślanie jak z niego korzystać mimo udogodnień...
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niestety odpowiedź nie do końca odpowiada moim potrzebom. Oczywiście mogę pobrać własne słówka i oczywiście mogę pobrać całe listy słówek z poszczególnych tematów/lekcji. Ale nie zupełnie o to mi chodzi - chciałabym pobrać wszystkie słówka, które dodałam do powtórek i tylko te - taka opcja byłaby użyteczna.
(Nie sądzę, żeby programiści mieli z czymś takim problem... Nie powinno być zbyt skomplikowane umożliwienie użytkownikowi pobrania słówek, które i tak jakoś muszą być do niego przyporządkowane, skoro są w powtórkach...)
KateWBriget

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki