ZALOGUJ SIĘ

Plis ktoś odpowie

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
czy mogę w tej aplikacji wybrać czego chcę się uczyć bo chcem się nauczyć Czynności które robią ludzie po angielsku 😞
K
kiiini24
piotr.grela - Tak, to jest wspaniałe na Etutorze, możesz sobie wybrać to co chcesz się uczyć. Samych słówek, gramatyki
https://www.etutor.pl/lessons/en/a1/14/1/38916
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Możesz wybrać listy słówek do nauczenia - wchodzisz w "hamburgera" po prawej stronie u góry, wybierasz z rozwijanego menu "Słówka".
Wybierasz zakładkę "Do nauczenia" i tam masz gotowe listy słówek. Między innymi zestaw list pod nazwą "1000 most common English words" Klikasz, rozwijasz i masz listę 37 - Codzienne czynności (dla leniwych: https://www.etutor.pl/words/learn/177291). Przerabiasz, dodajesz do powtórek i później masz je w powtórkach.

Inny sposób, to szukasz w diki słówko, które cię interesuje i klikasz przy jego tłumaczeniu w zielony plusik, co powoduje, że słówko dodaje się do powtórek.

Przy okazji "chcę", chyba, że jesteś byłym Prezydentem ;)
darkobo
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
Misha2020 - @darkobo Pamietam jak Lechu sie wkurzyl, gdy ktos mu zwrocil uwage, ze nie mowi sie "szlem" i odparowal:"Szlem czy szedlem, ale doszedlem!" No i milosc Danuty do " lyzewnictwa figurowego". Pologloci pierwsza klasa.
Ja z tematu "strzalow" Lecha moge probowac zrobic magisterke, chyba wiedzy mi wystarczy. Niestety, w przeciwienstwie do niego nie mam 100 doktoratow, takze teraz robie "zwrot o 360 stopni" i wracam do pracy :-).
Dzieki wielkie za mily przerywnik.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
darkobo - @Misha2020 - :D :D :D - 3 lata temu
Misha2020 - @darkobo A Tobie wielkie dzieki za wylozenie powyzszej kwestii bardzo klarownie, czyli "jasno na bialym", chociaz w sumie to widze "plusy dodatnie i ujemne" takiego ujecia sprawy :-).

Dobra, wiecej juz nie wrzucam, nie zasmiecam forum. Nie bedzie juz "ani be, ani me, ani kukuryku"!

A poza tym to wszystko to bylo w celach lingwistycznych!
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.