ZALOGUJ SIĘ

Problem z nagrywaniem dźwięki ( materiał wyłącza się po paru sekundach )

zmodyfikowany: 12 lat temu
Cześć,

miałem nadzieję że ten objaw zniknie, ale utrzymuje się już u mnie ponad tydzień. Problem jest prosty i bardzo irytujący. Mianowicie w momencie gdy nagrywam swój dźwięk, automatycznie przerywa mi po paru sekundach. Zazwyczaj po 4 bądź 6. Raz na kilkanaście prób jest to dłuższy okres, nie będę się jednak bawił w zgadywanie kiedy akurat tak będzie.

Ze swojej strony zrobiłem większość rzeczy, które mogłem. Poczynając od zmiany mikrofonu, przeglądarki, wyczyszczenia cookie, zresetowania ustawień przeglądarki, reinstalacje sterownika kary dźwiękowej aż po uczynienie tych samych czynności na drugim komputerze.

Nic nie pomogło.

Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu, dłużej już tak być nie może.
S
SerwerBoos

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nie używaj słuchawk z mikrofonem tylko próbuj mówić do wbudowanego mikrofony w laptopie(jeśli pracujesz na laptopie),mi to pomogło.Jeśli to nie pomoże to spróbuj na różnych przeglądarkach.
G
Grzegorz198608
SerwerBoos - Grzegorz,

Czytaj całą wypowiedź zanim skomentujesz.
Nie, nie posiadam laptopa.

Swoją drogą dziwne, że tylko ja mam ten problem. Byłoby miło gdyby technik e-tutora sprawdził moje konto.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

SerwerBoss.
Jeśli to Cię uszczęśliwi to mogę podpowiedzieć że ja też mam coś podobnego. Jeśli za pierwszym razem nagram i załączę jest ok, jednak kiedy próbuję nagrywać drugi raz mam to samo. Zauważyłam że kiedy nagrywam drugi raz muszę mówić odpowiednio szybko i płynnie aby się nie zacinać. Jeśli zaczynam się zacinać i robię trochę większe przerwy na zastanowienie się nad tym co mam przeczytać wtedy nagranie automatycznie jest przerywane. Dlatego za każdym razem staram się nagrać tekst za pierwszym razem co nie zawsze mi się udaje a potem to już taka mała karuzela, zatrzyma się czy nie:)Ostatnio czytam coraz płynniej i dobrze przygotowuje się do nagrania więc te problemy mnie jakoś omijają. Tyle z moich obserwacji. Też mnie to trochę denerwuje bo niejako to ja muszę dostosować się do maszyny która nagrywa a nie ona do mnie:)Ale daję radę. Być może trzeba by było to zgłosić do eTutor...
Pozdrawiam serdecznie.
E
efogt

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki