ZALOGUJ SIĘ

Jak zrealizować lekcje specjalne w 100 %?

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Dlaczego, mimo że zrobiłam wszystkie lekcje specjalne w 100 % (dane znajdujące się na pasku postępu w każdej lekcji), w Postępach w kursach jest tylko 95 % wykonania, a w dziale Strony lekcji wg typu są tematy oznaczone jako niewykonane. Nie mam niewykonanych lekcji archiwalnych, a kliknięcie w temat oznaczony jako niewykonany przenosi do wykazu wszystkich lekcji specjalnych. A ja mam wrażenie, że w tym wykazie nie ma lekcji z brakującymi tematami. Szkoda, że lekcje specjalne mają tylko tytuły, zaś w tematach lekcji wg typu są tylko oznaczenia cyfrowe.
A
Anytsyrk
Anytsyrk - Dodam, że zrobiłam 29 lekcji specjalnych, czyli wszystkie, które pojawiły się w rubryce Lekcje specjalne. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Nie wiem, czy to pomoże i czy na tym polega problem, ale spróbuj wejść do każdej z tych lekcji i zerknąć, czy przy każdym zagadnieniu masz zaznaczone "na maksa" zielone kwadraciki (5/5). Zauważyłam, że czasami tak się zdarza, że przy przerabianiu lekcji program nie pokazuje Ci wszystkiego, przeskakuje coś (być może to są zagadnienia, które pokrywają się z przerabianymi w innych lekcjach i - teoretycznie - już nauczone), ale też nie oznacza ich jako "przerobione".
dhuode
tlstar - Tak właśnie jest. Najczęściej system "przeskakuje" jeden obrazek i lekcja nie jest w 100% wykonana :-( - 4 lata temu
Anytsyrk - Sprawdziłam wszystkie 29 lekcji, temat po temacie - wszędzie 5/5 🙁 - 4 lata temu
dhuode - W takim razie zgłoś w eTutorze. Nie powinno tak być, wygląda to na jakiś błąd w systemie. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Odkąd pojawiły się quizy(albo krótko przed ich wprowadzeniem), w zakładce "postępy w kursach" lekcje specjalne(pomimo wykonanych w 100%) nie osiągają 100%.
Agatkosprobuj
tlstar - Wszystkie od dawna mam na 100% - 4 lata temu
Agatkosprobuj - Co masz na 100%? Postępy w kursach? Poza tym odpowiadam Anytsyrk, bo on ma problem. - 4 lata temu
tlstar - Ok, nie zajarzyłem. Faktycznie tam nie mam 100%. Ale to raczej z powodu pominięcia w całości dwóch lekcji. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sytuację wyjaśniamy z Użytkowniczką w wiadomości prywatnej :)

Jeżeli któryś z Użytkowników posiada podobny problem, to zachęcam do skontaktowania się z nami poprzez adres e-mail [...]@etutor.pl.
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

Ja mam to samo, to znaczy wykonanie lekcji specjalnych 95%. Pisałem o tym na wyżej podany adres w kwietniu i lipcu. Miałem odpowiedź że sprawę przekazano dalej. Do dziś usterki nie usunięto.
A w stronach lekcji wg typu są tematy niewykonane, ale dlaczego i jak je znaleźć nie mam pojęcia, może to wyjaśni ktoś z pracowników eTutora.

Pozdrawiam
?
Gość
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

Dzisiaj zauważyłem wykonanie lekcji specjalnych na 100%. Mimo tego że na stronach lekcji wg typu lekcje 2-13, 2-17 i 2-20 nie są wykonane. Jak znaleźć te lekcje niewykonane? Nie wiem. Może ktoś będzie w stanie to wyjaśnić?

Pozdrawiam.
?
Gość
Anytsyrk - Mam dokładnie taką samą sytuację i również chciałabym dotrzeć do tych niewykonanych lekcji. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki