ZALOGUJ SIĘ

Jak się dostać do ostatniej lekcji z "get"

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Po przerwaniu lekcji program kieruje mnie do A1-1 To jest chore!
J
JacekPF

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Jak wejdziesz w Lekcje - po lewej masz rozwijalne menu (u mnie eTutor angielski jest na pierwszej pozycji i się wyświetla), klikasz i tam wybierasz "Lekcje specjalne".
Zdrówka życzę! :)
darkobo
jerzy_pozoga - Hi Jacek PF- dodatek- A tam w "lekcjach specjalnych" , z prawej strony jest "Kontynuuj naukę" i obok trzy kropeczki pionowe. Kliknij na nie i zobaczysz napis "ostatnio przerabiane lekcje". I ten sposób wrócisz do owej twojej lekcji. Tam są podane daty twojej roboty! Powodzenia. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Odnośnik "Nauka" z profilu czy przycisk "Kontynuuj naukę" w zakładce Lekcje - kierują do lekcji zgodnie z tokiem naszej nauki w ramach danego kursu. Lekcje specjalne to dodatkowe lekcje, niepowiązane z kursem, które są dostępne. Dlatego, jeżeli jakąś przerwiemy, to możemy do niej wrócić tylko za pomocą wspomnianej przez darkobo ścieżki.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przerwałem lekcję na poziomie A2 żeby przerobić "Say it" - to dla czego mam zaczynać od A1-1?
Czy po kursie Say it to norma?
J
JacekPF
adrianna.wu - Z danych w systemie widzę, że ostatnio przerabiana lekcja spoza lekcji specjalnych była na poziomie A1 dlatego system tam kieruje. Historia realizowanych lekcji można sprawdzić wchodząc w Menu -> Twoje postępy -> Przerabiane lekcje.

Dodatkowo chciałam poinformować, że użytkownik może samodzielnie zmienić poziom zaawansowania. Wystarczy wejść w zakładkę Lekcje, która znajduje się na samej górze strony – obok modułu Powtórki. Po przejściu do zakładki tuż nad pierwszym tematem w ramce znajduje się nazwa kursu. A z drugiej ramki można wybrać poziom zaawansowania.
- 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.