ZALOGUJ SIĘ

Francuski platforma podobna do Etutora.

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Witajcie! Czy zna ktos platforme podobna do etutora ale do nauki jezyka Francuskiego? Taka z prawdziwego zdarzenia. Oczywiscie za jakos sie placi :)

Busuu i Duolingo znam i to nie jest to czego szukam...

Dziekuje z gory!!:)
Haku92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Oprócz Supermemo była jakaś inna polska platforma oferująca naukę francuskiego (nie mogę sobie teraz jej przypomnieć) ... Nie tak dobra jak Etutor ale nie tak zła jak Supermemo.
piotr.grela
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu
Haku92 - Dzieki!!
Jakbys sobie przypomnial jak sie ona nazywala to bylabym wdzieczna! Supermemo uzywalam jako nastolatla i nawet uszlo:)
- 4 lata temu
piotr.grela - multikurs.pl ale chyba jest tylko do poziomu B2. Język francuski ma coś w sobie magicznego: Charles Aznavour - Hier Encore https://youtu.be/LZWFzLrSA4A - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
Gość - ja też akurat pomyślałam o multikursie, a także ESKK ( możesz pobrać lekcje próbne, zobaczyć podręcznik, audiobook i inne) - 4 lata temu
piotr.grela - ESKK nie jest trochę zbyt nudne i przestarzałe? - 4 lata temu
Gość - To jest faktycznie nauka bez fajerwerków, ale wydaje mi się, że nauka jest treściwa.

Tak jak podają w opisie po każdym poziomie można podejść do egzaminu i otrzymać po zdaniu jego międzynarodowy certyfikat telc , a po trzecim poziomie, dla zaawansowanych, można zdać ten egzamin na poziomie B2.
Jest to egzamin zewnętrzny, czyli szkoła przygotowuje, ale ktoś inny ocenia.
Skoro to jest możliwe po nauce z ich materiałów, to chyba nie są złe.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
piotr.grela - Zawsze to jest jakieś uzupełnienie do innych metod, do kursu ESKK, są dołączone jakieś nagrania. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki