ZALOGUJ SIĘ

Monety za regularne logowanie, abonament etutora i wakacje

4 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Sprawa była wielokrotnie już na tym wątku wałkowana i dziwi mnie upór etutora, aby nic w tej kwestii nie zrobić...

Otóż wielu z nas regularnie stara się zalogować na etutora, ale... Szanowni twórcy etutor-a, dajcie nam szansę przynajmniej w czasie wakacji trochę od siebie odpocząć. Ja np. straciłem kilka dni temu kilkuletni staż logowania, gdyż byłem w górach w miejscu, w którym nie było zasięgu. A poza tym zrozumcie, że czasami człowiek, który zrobił w górach blisko 30 km pieszo, wyszedł z kwatery o 5 rano i wrócił po 22, pada ze zmęczenia jak kawka i ostatnią rzeczą o jakiej myśli to aby się zalogować przed północą do etutora.

Tak więc... Szanujemy Was, dziękujemy za wszystko... <b>ale w końcu stwórzcie jakiś mechanizm, aby wasz użytkownik na wakacjach nie czuł się jak niewolnik, który codziennie musi się zalogować do etutora, aby nie stracić punktów za systematyczność.</b>
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

I jeszcze, aby nie było, że tylko krytykuję, bez żadnej propozycji rozwiązania problemu....

Np. rozwiązaniem jest możliwość otrzymania 1 dnia "urlopu od etutora" za każde 14 dni regularnego logowania się do platformy...
W ciągu roku wychodzi mniej więcej 26 dni, a więc tyle ile wg kodeksu pracy należy się rocznie urlopu wypoczynkowego.
Myślę, że jest to uczciwe podejście do tematu.

I proszę nie piszcie, że za 40 monet można ten "dzień bez logowania" odkupić... można o ile się zauważy, że jeden dzień nam wypadł, a np. na belce stanu w komórce (w odróżnieniu od komputera PC) tego niestety nie widać o ile nie wejdzie się w sekcję "Monety i nagrody".
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Popieram propozycję. Oczywiście te 3 dni można odkupić, ale to po fakcie jak się pamięta i ma możliwość czwartego dnia zalogować.
Są sytuacje jak śmierć osoby bliskiej czy wręcz odwrotnie - ślub. Ciężka choroba, urlop zagraniczny czy jak kolega napisał - wyczerpująca wycieczka górska.
Powinna być możliwość wcześniejszego zarezerwowania potencjalnej nieobecności. Podobnie jak to jest z tygodniowym Wyzwaniem.
Jednak najciekawszy jest pomysł z urlopem od eTutora. Czy to w pracy, czy w szkole, czy w innych kursach (również z zakresu rozwoju fizycznego) z reguły jest przerwa wakacyjna. Ponieważ jednak każdy dzień nieobecności oddala chęci do ponownej nauki, myślę że akceptowalna byłaby mobilizacja w postaci odejmowania monet za każdy dzień nieobecności.
N
netis7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Powinno być kilka dni w roku urlopu aby nie przerywało to nam nauki z rzędu, odejmowanie monet za nieobecności jest pomysłem pod tym kątem chyba nie zbyt dobrym.
B
budyn1211

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za ciekawą propozycję wraz z podaniem przykładu działania takiej funkcji! :)

Przesłałam powyższy wątek do odpowiednich osób. Jak tylko otrzymam jakiekolwiek informacje na ten temat, to powrócę tutaj z odpowiedzią.

Jeszcze raz dziękuję za sugestię i życzę miłego dnia.
P
paulinawit97
radmar2 - Czy coś wiadomo na temat podjętych przez etutora decyzji? - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy opcja została dodana? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć, użytkuję program od stycznia.
G
Gadach
adrianna.wu - Aby wziąć wolne od powtórek, warto skorzystać z Kalendarza powtórek. W tym celu wejdź w Menu -> Twoje postępy -> Kalendarz powtórek lub kliknij w link - https://www.etutor.pl/statistics/repetitions-calendar
W sekcji Pomoc o powtórkach znajdziesz więcej informacji: Kalendarz powtórek – w jaki sposób zaplanować kilka dni wolnego? - https://www.etutor.pl/help/repetitions

Jednak ta funkcja nie wpływa na zachowanie dni logowania.
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
londynwarszawianka - Tutaj chyba nie chodzi o wolne dni od powtorek tylko o wakacje od logowania przez jakis czas, a to jest roznica:)
Kazdy czeka na wolne dni i jesli musi sie logowac w ten czas to jest 'unfair'.
- 2 lata temu
adrianna.wu - Na platformie eTutor nie ma funkcji, dzięki której użytkownik może wziąć urlop. Prosimy mieć na uwadze, że codzienne logowanie jest nagradzane monetami, aby zmotywować do powrotu na platformę i podjęcia nauki, ponieważ to nauka i zdobywanie wiedzy jest najważniejszym celem, a nie samo zalogowanie się. Zatem osoby, którym zależy na zachowaniu day streaka, zachęcamy do skorzystania z obecnych mechanizmów, na przykład: Powrotu do przeszłości co 4 dni, aby odzyskać 3 dni nieobecności za monety. Pomocne może też być włączenie opcji przypomnienia w aplikacji o nauce i wybranie konkretnych dni, w którym planujemy wrócić i uczyć się na platformie. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Generalne przyznawanie monet jest sensownie ustawione. Spełnia swoje zadanie.

Jeśli wiele osób pragnie urlopu to można taką funkcję wprowadzić.

Ważne jest przypomnienie iż trzeba odnowić 7 dniowe wyzwanie. Sam nie potrafię z takiej funkcji skorzystać, jeśli ona istnieje.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wystarczyło bby dodać opcję kup ileś dni urlopu, za 2 dni 2 monety, za 5 dni 10 monte czy coś podobnego. Teraz chyba tylko raz można wykupić dzień bez logowania, żeby się licznik nie zresetował.
B
budyn1211

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.