ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego w ćwiczeniach tak mało przykładów?

12 lat temu
Korzystam z ćwiczeń (dobieranie podpisów) i wybieram wyuczone lekcje. Niektóre ze słówek nie pojawiają się w ogóle a inne po pięć razy, mimo że dobrze odpowiadam.
E
ewemal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Podaj konkretnie stronę, na której masz ten problem - tak łatwiej zrozumieć się.
drumstick

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W sekcji ĆWICZENIA, wybieram OBRAZKI (wybieranie jednego z czterech podpisów do pojawiającego się obrazka): https://www.etutor.pl/cwiczenia/obrazki/

Tam można wybrać poziom, z którego chce się ćwiczyć. W ramach powtarzania wyuczonych słówek, wybieram "tylko nauczone lekcje". Wszystkich słówek, których do tej pory się uczyłam i mam je w powtórkach jest około dwustu. W tym ćwiczeniu jednak pojawia się zaledwie około trzydziestu z nich - "lecą" w kółko, powtarzają się. Chodzi mi o to, że wolałabym, by w tych ćwiczeniach pojawiało się więcej tych słówek z wyuczonych a nie tylko niektóre.
E
ewemal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może tylko te trzydzieści słówek posiada obrazek przy znaczeniu danego słówka? A reszta nauczonych słówek nie ma obrazka.
E
ewciaaa18

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie w każdym wypadku. Niektóre mają obrazek a nie pojawiły się w tych ćwiczeniach.
E
ewemal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zgadza się, ja mam nauczonych słówek ponad 1000. (ewciaaa18: Wszystkie mają obrazki) :)
Wśród prawie 200 ćwiczeń kilka wyrazów powtarzało mi się bardzo często, za każdym razem co prawda w innych zestawach słów.

Mnie się wydaje, że przy wyborze tych słów leci pełna przypadkowość, jak w totolotku, i prawidłowość udzielanych odpowiedzi (chyba) nie ma tu nic do rzeczy.
Czyli - chcesz, żeby się pojawiło więcej różnych słówek - zrób więcej ćwiczeń. :)
Ewa-Sally
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki