ZALOGUJ SIĘ

Obiecana zniżka na diki angielski

zmodyfikowany: 12 lat temu
Około miesiąca temu etutor obiecał przedświąteczną zniżkę na kurs diki dla użytkowników etutora:

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/103110-Czym_rozni_sie_etutor_od_nowego_kursu_diki_angielski_.html

cyt.:

"pako
4 tygodnie temu

Diki Angielski to nasz najnowszy kurs. Od kursu w eTutor różni się między innymi tym, że zawiera lekcje Business English, obejmujące bardzo szeroki zakres słownictwa i konstrukcji językowych niezbędnych w pracy zawodowej. W realizacji nagrań do dialogów i tekstów biznesowych brało udział 10 brytyjskich i amerykańskich lektorów - jest to jedno z największych tego typu przedsięwzięć w Polsce. Stąd też wysoka cena kursu. Jednak na pewno nie zapomnimy o naszych stałych Użytkownikach, korzystających od dłuższego czasu z kursu eTutor angielski. Przed Świętami zaoferujemy naszym stałym Klientom możliwość dokupienia materiałów biznesowych ze zniżką."

Jako że do świąt pozostało około 24 godzin myślę, że najwyższy czas aby o tej obietnicy przypomnieć.


Tak więc pytanie brzmi:

W jakiej cenie można dokupić dostęp do pakietu business, tj. ostatnich 30 lekcji z kursu angielski.diki.pl?

Przy czym mam nadzieję, że nie będzie to droższe od aktualnych ofert promocyjnych, czyli np.:

http://www.mydeal.pl/caly_kraj/deal/5045/
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Korzystając z okazji zapytam czy wykupienie diki przedłuży mój obecny abonament etutor, czy są to zupełnie inne platformy?
Hermenegilda
pako - Są to inne platformy. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Planujemy zaoferować materiały Business English po Nowym Roku. Obecnie możemy zaproponować ich dokupienie w cenie 49 zł / rok - proszę w takim przypadku dokonać przelewu na konto podane na stronie kontakt, podając w tytule wpłaty swój login i dopisek "Business English".
pako
Pracownik eTutor
pako - UWAGA: Oferta umieszczona w tym poście jest już nieaktualna - dotyczyła możliwości zakupu przedpremierowej wersji kursu do testów. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję, właśnie skorzystałem i doszła mi kolejna zakładka w tematach lekcji. Duży plusik za to, że nie trzeba się przelogowywać do angielski.diki.pl, aby z tych materiałów korzystać.
R
radmar2
DAD - Warto? :)
Chodzi o stosunek ceny do materiałów.
- 12 lat temu
radmar2 - To jest dokładnie to samo, co w C1/C2 na kursie diki. Na razie tylko do pierwszej lekcji zajrzałem. Za kilka dni dam znać, na razie pierwsze wrażenie wskazuje że warto. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki