ZALOGUJ SIĘ

Częstotliwość powtórek - baaaaardzo długi okres oczekiwania

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Witam,

wróciłem do etutor po kilku latach, zaległe powtórki które dzisiaj zrobiłem rozłożyły się w czasie, niestety bardzo odległym, niektóre na np lipiec 2021 i później ... mam ustawioną wysoką częstotliwość, można to jakoś zmienić aby skrócić okres oczekiwania?
D
Duuch

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Przy rozkładaniu powtórek można zmienić liczbę dni, na którą się je rozkłada i przeliczyć, ile powtórek dziennie wypada przy rozłożeniu ich na np 10 dni - tak na przyszłość.
InnaWikka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie chodzi o rozkładanie powtórek, ja je już zrobiłem. Tylko o to że po ich wykonaniu niektóre pokazuja się w kalendarzu powtórek do wykonania dopiero za rok i później...
D
Duuch
HARUNEL - Do Duuch jesli wykonujesz powtorki to zaznacz SREDNIO, wtedy czesciej bedziesz je powtarzal, jesli zaznaczacz Swietnie to sie nie dziw, ale moim zdaniem to srednio to pasuje do czlowieka, ktory dopiero te slowka wpisal do powtorek. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry!

Uprzejmie informuję, że powtórki zostały rozłożone na tak długi czas, ponieważ dużo elementów otrzymało dobrą ocenę :)

Zachęcam w tym przypadku wejść w poniższy link - https://www.etutor.pl/words/elements-in-repetitions/all - i za pomocą czerwonego minusa usunąć pojedynczo elementy, a następnie od razu dodać je za pomocą zielonego plusa. Powyższa czynność spowoduje, że dane słownictwo zostanie zaklasyfikowane jako nowy element i wtedy na nowo będzie mógł Pan nadać im ocenę. Jeżeli jakieś słownictwo jest dla Pana łatwe, to zachęcam do usunięcia jego z modułu powtórek.

Może Pan również skorzystać z modułu powtórek specjalnych - moduł ten umożliwia użytkownikom tworzenie własnych zestawów słówek na podstawie list znajdujących się w zakładce "Twoje słówka" i pozwala na całkowitą kontrolę nad przerabianymi elementami. Możemy wybrać ich ilość, czas powtarzania oraz ilość cykli. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj: https://www.etutor.pl/help/special-repetitions

Mam nadzieje, że powyższa informacja okaże się pomocna.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.