ZALOGUJ SIĘ

Powtórki - wyświetlania brak wyniku ilości poprawnych odpowiedzi

4 lata temuostatnia aktywność: rok temu
Od jakiegoś czasu prowykonaniu powtórek nie pojawia się informacja ile pytań udało się poprawnie udzielić za pierwszym razem, czy jest możliwość sprawdzenia gdzieś tego wyniku?
tomaszkot
MiodLipowy - Mnie też przeszkadza, że teraz tego nie ma, chciałabym, żeby ta funkcja wróciła. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Dzień dobry :)

Aktualnie nie posiadamy funkcji, w której mógłby Pan samodzielnie sprawdzić wspomniany przez Pana wynik. Jednak dział IT otrzymał na ten temat informację. Jak tylko będę wiedziała coś więcej, na pewno o tym poinformuję :)

Więcej informacji na temat zmian dokonanych w komunikacie znajdzie Pan w tym miejscu - https://www.etutor.pl/forum/thread/1100948-Ekrany_gratulacyjne_po_powtorkach

Życzę miłego dnia!
P
paulinawit97
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak, to była bardzo fajna funkcja. Komu ona przeszkadzała, że została usunięta?
Przyłączam się do prośby o przywrócenie.
R
RBilinski
paulinawit97 - Dzień dobry,

Bardzo dziękuję za wiadomość. Pana prośba również została przesłana do działu IT. Będziemy się starać, aby dana funkcja powróciła :)
- 4 lata temu
parseq - Czy to znaczy, że z działem IT trzeba negocjować, czy jednak wykonuje on polecenia? - 4 lata temu
paulinawit97 - Dział IT aktualnie pracuje nad przywróceniem wspomnianego wyniku. Oznacza to, że funkcja niebawem powróci :)

Z góry dziękujemy za cierpliwość!
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ekipa etutor chciała zabłysnąć usuwając tą funkcjonalność, ale niestety efekt wyszedł marny.
M
Marcin_1988

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jakaś reakcja? Czy ekipa etutor próbuje zamieść temat pod dywan?
M
Marcin_1988
paulinawit97 - Jak wspomniałam w odpowiedzi na komentarz użytkownika Parseq. Aktualnie dział IT pracuje nad przywróceniem dawnego wyniku. Mam nadzieje, że niedługo pojawi się ponownie :) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest opcja włączenia tej funkcji ?
D
drakers
paulinawit97 - Nie ma możliwości samodzielnego włączenia danej funkcji. Jednak pracujemy nad przywróceniem procentowego wyniku.

Z góry dziękujemy za cierpliwość.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy,

Uprzejmie informujemy, że komunikat pokazujący wynik procentowy w module powtórek powrócił! :)

Bardzo dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi i komentarze w tej sprawie.

Pozdrawiamy :)
P
paulinawit97
tomaszkot - Dziękujemy :) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki