ZALOGUJ SIĘ

pytanie - ustawienia powtórek słownictwa.

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Dzień dobry,
mam pytanie (bo próbowałem i nic z tego) jak ustawić naukę abym powtarzał dziennie co najmniej 80 słówek z powtórek (lekcji które przerobiłem)
Egzamin już niedługo a mi brakuje słownictwa.

Z poważaniem

Piotr Wojewski
P
Piotr.Ivo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Po pierwsze musisz dodać więcej słówek do powtórek.
Po drugie - zmień w ustawieniach ("hamburger" u góry po prawej -> Ustawienia konta -> Ustawienia nauki i powtórek) częstotliwość powtarzania na "wysoka".
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest tak jak piszę Darkobo. Dodałbym od siebie, że ustawienie dokładnej liczby powtórek na każdy dzień jest trochę kłopotliwe bo trzeba zaglądać do kalendarza powtórek i dokładać tyle nowych elementów aby liczba powtórek nie przekroczyła na następny dzień 80.
piotr.grela
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

Uprzejmie informuję, że nie ma możliwości ustawienia powtórek tak, aby było ich każdego dnia po 80. Jednak może Pan za pomocą funkcji planowania celów nauki, ustawić tygodniową ilość powtórek do powtórzenia - przesyłam link do strony: https://www.etutor.pl/statistics/repetitions-plan

Mam nadzieje, że powyższe informacje okażą się pomocne :)
P
paulinawit97
darkobo - Jednak ustawienie celów nauki, o którym pisze Paulina, nie ma żadnego wpływu na ilość powtórek na poszczególne dni, które wyznaczane są przez system, w zależności od ogólnej liczby słów dodanych do powtórek oraz wyników poprzedniego powtarzania - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
piotr.grela - Darkobo, trochę ma, bo jak ustawisz na częste powtórki, to wzrasta ich liczba na kolejne dni. - 4 lata temu
darkobo - Piotrze, ale planowaniem celów nauki (a o tym pisze Paulina, choć link zaprowadził mnie do rozkładania zaległych powtórek) nie ustawiasz częstości powtórek. - 4 lata temu
paulinawit97 - Darkobo bardzo dziękuję za trafną uwagę, zaszła pomyłka :)

Jak najbardziej zwiększenie częstotliwości powtórek spowoduje, że będą wykonywane one w większej ilości. W przypadku Piotr.Ivo najważniejsze jest, aby wykonał elementy nowo dodane do powtórek, ponieważ aktualnie jest ich 3000. A ilość przerobionych powtórek wynosi tylko 80 i aktualnie się nie zmienia. Przesyłam link do zmiany częstotliwości - https://www.etutor.pl/profil/preferencje

Życzę wam miłego dnia :)
- 4 lata temu
piotr.grela - Darkobo - masz absolutną rację cele nauki nie mają wpływu na liczbę powtórek. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,
bardzo wszystkim dziękuję za podpowiedzi.

Miłego dnia i dużo zdrowia życzę:)
P
Piotr.Ivo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki