ZALOGUJ SIĘ

Gdzie można znależć filmy i seriale po angielsku.

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Hello everybody ;)
poproszę o pomoc.Szukam miejsca gdzie za darmo mogłabym obejrzeć seriale w j.ang..Mogą to być stare seriale,bądź
" Przyjaciele".
B
BeutyPons
parseq - Można się wprosić do kogoś z kontem na Netflix.
Dlaczego musi być za darmo?

Można jeszcze ściągać z internetu, ale trzeba wiedzieć skąd, jak i poświęcić czas na sporo klikania na komputerze. Dostęp do serwisów hostingowych też parę złotych wymaga. Wychodzi, że Netflix (albo inny serwis VOD) będzie taniej.
- 4 lata temu
Mstanclik - Dokładnie, jak przedmówca. Na większości serwisów VoD masz miesiąc za darmo, tutaj na pewno na HBO GO, więc bez problemu możesz spróbować przez miesiąc for free. - 4 lata temu
piotr.grela - Britbox pierwszy miesiąc za darmo, nie wiem czy BBC Iplayer jest za free ale nie wiem czy jest on dostępny za granicą UK.

Ten angielski z Netflixa nie jest taki sam jak angielski w UK i po przyjeździe do UK na 1000% doznacie szoku, że ludzie na ulicy tak nie mowią jak w tych amerykańskich serialach.

Ale z drugiej strony, też swoje osłuchiwanie z językiem angielskim rozpocząłem od starych amerykańskich seriali kryminalnych tj. "Columbo", "Kojak", "The Street of San Francisco".

Moja rada ogladajcie i amerykański serial"Friends" i brytyjski "Eastenders" na BBC Iplayerze.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

netflix, fmovies
tam możesz sobie włączyć też napisy po ang.

Ted.com

wystąpienia ludzi z całego świata na najrózniejsze tematy m.in. związane z nauką i nowymi technologiami ale też znajdziesz video o naukach społecznych.
Frant

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Np. tutaj kultowy serial Eastenders
https://m.youtube.com/watch?v=kCTvrP0Usv0&t=10s
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

www.haszkod.pl Sporo filmów, dużo nowości
jaro.pelo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szukam serialu Eastenders. Ale nie na YouTubie, BBC playerze czy Amazon prime...
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki