ZALOGUJ SIĘ

Dla tych, którym nie działał DŹWIĘK NA ANDROID [SOLUCJA]

zmodyfikowany: 12 lat temu
Na niektórych telefonach z androidem nie działa dźwięk na diki i w powtórkach. Na szczęście już mogę powiedzieć, że mnie dotyczył ten problem, bo od dzisiaj w pełni korzystam z etutor na swojej komórce. Wszystko co musiałem zrobić to przenieść się na przeglądarkę Dolphin HD!
TommyTu
Wampirka - nie myślałam, że to może być wina przeglądarki.... Samej dolphin hd znaleźć nie mogę, ale zainstalowałam dolphin browser hd...
i niestety dalej nic... :(
Będę miała czas, to spr. kilka innych przeglądarek, ale chyba nic z tego...
(ps dzwięk na diki mi działa, a na powtórkach nie)
- 12 lat temu
TommyTu - To ta sama przeglądarka. Pośpieszyłem się jednak, bo faktycznie w Powtórkach nie działa... Jednak dalej będę szukał rozwiązania. - 12 lat temu
Wampirka - Ja myślałam kiedyś, że to może trzeba by było zainstalować jakiś program, albo sterownik... niestety też go nie znalazłam...

Daj znać jak Ci się uda :)
- 12 lat temu
Wampirka - zaraz sprawdzę... - 12 lat temu
Wampirka - przeglądarka do której dałeś link jest bardzo fajna i sobie ją zostawię... Niestety dalej nie mam dźwięku w powtórkach.... chyba, że czegoś nie ustawiłam... (w tutorze oczywiście mam włączone odtwarzanie dźwięków) - 12 lat temu
TommyTu - Niczego nie ustawiałem w tej przeglądarce. Może zrestartowanie telefonu pomoże? Sprawdź też, czy masz najnowszy Adobe Flash Player. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
TommyTu - Dzisiaj znowu dźwięk w Powtórkach nie działał na żadnej przeglądarce. Grzebałem w opcjach przeglądarki, Adobe Flash, telefonu... W końcu zrobiłem hard reset i też nic. Jeszcze raz pogrzebałem w opcjach Adobe Flash i nie wiem czy to poskutkowało, ale teraz dźwięk na Sleipnir działa. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki