ZALOGUJ SIĘ

Egzamin z Etutor. Czy jest przydatny ?

12 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam!

Chicalem się dowiedzieć na czym polega zdawanie egzaminu w etutor. Jaki jest koszt tego egzaminu? Jak wygląda ten certifikat? I czy jest on przydatny?

Jeśli ktoś go posiada niech się pochwali swoimi wiadomościami.
DOM12345

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

chowek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cennik masz tutaj https://www.etutor.pl/egzaminy/ (169zł)
a co do przydatności.. według mnie każdy certyfikat jest przydatny :)
hotaru85
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Egzamin polega na rozwiązaniu zadań sprawdzających znajomość słownictwa, gramatyki, umiejętność czytania oraz słuchania ze zrozumieniem, a także na napisaniu wypracowania na wybrany temat. Więcej informacji na temat egzaminu można znaleźć pod adresem https://www.etutor.pl/egzaminy/faq/, natomiast przykładowy certyfikat znajduje się pod adresem https://www.etutor.pl/egzaminy/certyfikat.pdf

Koszt egzaminu to 169 zł.

Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O dziekuje bardzo. Teraz już wszystko wiem. Mozę się skusze na ten egzamin.
Ale jeszcze musze się dużo dużo uczyć:)
DOM12345

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy zadania na egzaminie są w takim stylu jak zadania na portalu, czy jakieś inne?
N
naaatasha1
a.kosmal - Forma zadań wykonywanych podczas egzaminu nie odbiega od ćwiczeń wykonywanych podczas nauki. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a czy w kurs roczny zakupiony na grouponie jest włączony egzamin? Z tego co pamietam to chyba tak bylo napisane w ofercie...
chinyere
a.kosmal - Jeśli w regulaminie danej promocji na portalu zakupów grupowych widniała informacja o tym, że egzamin jest w cenie kuponu, to można do niego podejść bez dokonywania żadnych dodatkowych opłat. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak sie znastanawiam czy jakis pracodawca (w tym pracodawca zagraniczny) by to uznal?

certyfikaty cambridge/toefl sa uznawane na calym swiecie. owszem cena duzo wyzsza, ale pewnosc, ze to nie jest swistek papieru. wiarygodnosc takiego egzaminu jest duzo wieksza.

jak dla mnie zdawanie egzaminu w formie online budzi spore kontrowersje. rownie dobrze ktos inny moze go napisac za mnie, ba, nawet jakis Anglik mieszkajacy na koncu swiata moze mi wyswiadczyc taka przysluge, wystarczy tylko komus przekazac longin. o sciagach i pomocach naukowych juz nawet nie wspomne.
malagorzka
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
sseebbeekkk - Można oszukiwać, tylko po co ?
Anglik zda za mnie egzamin na poziomie C1, a szybko wyjdzie że zdarzają mi się błędy na poziomie A1 itd..:)
- 12 lat temu
malagorzka - mozna zrobic test dla siebie i ok, ale moje pytanie tego nie dotyczy. moge kupic zbior testow i co weekend robic sobie egzamin i sprawdzac odpowiedziec i co z tego>?

moje pytanie dotyczylo wiarygodnosci egzaminu dla potencjalnego pracodawcy.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jakikolwiek egzamin, podczas którego nie można z dużą dozą pewności potwierdzić, że osoba go zdająca jest tym za kogo się podaje, jest praktycznie bezużyteczny.

Nie będę opisywał innych kwestii jakie trzeba rozważyć podczas "certyfikowania" testów online, np. brak możliwości wykluczenia wszelakiego typu oszukiwania, np.
słownik pod ręką/ drugi komputer/ znajoma nauczycielka obok itd.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli masz dużo kasy, zrób sobie. Ale jeśli będziesz chciał być bardziej wiarygodny co do swoich umiejętności, warto pomyśleć o FCE, CAE i CPE. W firmach najczęściej właśnie na to patrzą.
armez

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki