ZALOGUJ SIĘ

eTutor powtórki specjalne - problem

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Witam!
Przed egzaminami dość często i intensywnie się uczę, wtedy działam na "powtórkach specjalnych" gdzie sam mogę sobie powtarzać swoje słówka tylko ze mam pewien problem z tym, mianowicie:

Po dodaniu zestawu słówek (12 sztuk) przerabiam całość ich ilość, a przy próbie "przerobienia" ich przy drugim i kolejnych podejściach mam już nie 12 ale 6 sztuk słówek. I jest tak za każdym dodaniem nowego zbioru słówek, ja raczej bym wolał aby program nie obcinał mi tej ilości czy jest na to sposób ?
Av4444

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Tak jest skonstruowany system tych powtórek, że po pierwszym podejściu pojawia się tylko połowa: https://www.etutor.pl/help/special-repetitions#niewszystkie
T
tlstar
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dzieki za odpowiedz, faktycznie jest napisane w linku. Przydała by się jeszcze opcja bez właśnie tej funkcjonalności
Av4444
parseq - Myślę, że niekoniecznie. Obecnie algorytm systemowy podsuwa (poza pierwszym podejściem) te elementy, które gorzej umiemy (bo otrzymały gorszą ocenę) i te które były rzadziej ćwiczone (przy powtórnym podejściu). I to jest dobre !! Dodanie wyłącznika tej automatyki komplikowałoby obsługę i marnowałoby czas, bo nigdy nie jest tak, że z grupy słówek wszystkie zapamiętujemy jednakowo szybko.
Jeśli przed egzaminem, chcemy powtórzyć całą listę (a nie jej połowę), to czy nie wystarczy "odpalić" ją dwa razy?
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.