ZALOGUJ SIĘ

Mobilna wersja etutor - poważny problem.

12 lat temu
Nie korzystałem z tej usługi już dłuższą chwilę. Wczoraj postanowiłem się zalogować na stronie m.etutor.pl używając iPhone'a.
Wszedłem w zakładkę "Moje testy" i wybrałem test o nazwie "xxx" i tutaj zaczyna się problem. Strona zaczyna się wczytywać ale nagle przestaje. Ten sam problem pojawia się kiedy loguję się nawet z przeglądarki na komputerze stacjonarnym. Czy tylko ja posiadam ten problem czy być może inni są w takiej samej sytuacji.
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Dziękujemy za zgłoszenie, problem z powtórkami do testów w wersji mobilnej został rozwiązany.
pako
Pracownik eTutor
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
sawyer - Dziękuję za szybką reakcję. Pozwolę sobie jednak zacytować tutaj pewien tekst. "Dla użytkowników zgłaszających sugestie ulepszeń w serwisie lub poprawek w materiale lekcji przewidzieliśmy bezpłatne przedłużenia abonamentów na kursy." :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
research - no to będzie darmowe przedłużenie dla Ciebie sawyer ;-)) - 12 lat temu
sawyer - research niestety nic na to nie wskazuje :) - 12 lat temu
zolty - Bezpłatne przedłużenie otrzymują Użytkownicy przesyłający znaczącą ilość sugestii i błędów do poprawienia, także zachęcam do stałej współpracy, taką zawsze nagradzamy. - 12 lat temu
sawyer - W takim razie warto dodać tą informację o tej "znaczności" do tekstu, który pozwoliłem sobie zacytować. Im mniej mydlenia oczu tym lepiej. Zaznaczę, że to nie był pierwszy błąd, który zgłosiłem. Nie liczę tutaj na żadne owacje na stojąco ale proszę uaktualnić wcześniej wymieniony tekst. Jeśli mam być szczery to nie czuję się zbytnio zachęcony ale co ja tam wiem... Nie chcę tutaj przeprowadzać gorzkich żali, bo nie o to mi chodziło. Problem został naprawiony i to jest najważniejsze.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
energumen - maruda ... "Komentarz jest za krótki"? Nie ma za krótkich komentarzy :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałem potwierdzić, że 7 dni abonamentu zostało dodane do mojego konta :) Dziękuję.
sawyer
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ciesze się bardzo z faktu iż administracja zrobiła coś z tym faktem. Ale mi nie działają dźwięki [ nie tylko mi !] na androidzie na przeglądarkach. Robimy wszystko co możliwe ale nie działa.

A administracja - nic z tym nie robi.

Pozdrawiam,
G
Gryf222

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mi również nie działają dźwięki w przeglądarkach na androidzie.
hotaru85

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.