ZALOGUJ SIĘ

Promocja Black Friday

14.11.2023

Powrót do listy wpisów

Dzisiaj czarny kot przyniesie Ci… szczęście! Z okazji Black Friday możesz kupić roczne kursy eTutora z rabatem -50%. Nie możesz przegapić takiej oferty!

Czarny piątek - jasne perspektywy. Postaw na naukę języków z eTutorem! Teraz możesz zgarnąć nasze roczne kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego za połowę ceny.

Spójrzmy na liczby. Za angielski, niemiecki i hiszpański zapłacisz teraz tylko 174 zł, a za francuski i włoski jedynie 134 zł. Czy eTutor oszalał? 🤯

WYBIERZ KURS DLA SIEBIE

ANGIELSKI


NIEMIECKI


HISZPAŃSKI


WŁOSKI


FRANCUSKI

Black Friday to doskonała okazja, by rozpocząć naukę języka bez obciążania swojego budżetu. Z aplikacją eTutor możesz nie tylko doskonalić swój angielski i niemiecki, ale także opanować francuski, włoski oraz hiszpański - wszystkie kursy są dostępne po polsku.

Nie musisz podejmować decyzji o nauce bez znajomości kursów. Zawsze możesz zarejestrować się i skorzystać z bezpłatnego, 3-dniowego okresu próbnego.

Z naszej promocji może skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. W przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu, do obecnego abonamentu doliczamy kolejny rok. Promocja obowiązuje do 26.11.2023 r.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

ODBIERZ DARMOWY KURSKup eTutor angielski, a Travel English otrzymasz GRATIS!SPRAWDŹ >>Zamknij