ZALOGUJ SIĘ

Kurs Travel English w promocji

02.10.2023

Powrót do listy wpisów

Boisz się podróżować za granicę, bo nie znasz angielskiego? Koniec z ograniczeniami! Skorzystaj z promocji na kurs Travel English i odkrywaj świat!

Kiedy Ty jesteś ready for boarding, ale Twój angielski not so much: 

www.besty.pl

Wiemy, jak temu zaradzić. Sięgnij po kurs Travel English w promocji -50%! Zwiedzanie, pytanie o drogę, kupowanie pamiątek czy zamówienie obiadu w restauracji stanie się błahostką. A to wszystko za jedyne 135 zł za rok! Nie zwlekaj i sprawdź!

PODRÓŻUJ BEZ STRESU 
Z KURSEM TRAVEL ENGLISH

Nie musisz znać angielskiego, aby zacząć naukę z kursem Travel English - uczysz się gotowych do użycia zdań i fraz, całkowicie bez gramatyki. Wykonujesz ćwiczenia, odsłuchujesz dialogi, powtarzasz słownictwo i korzystasz z przydatnych podróżniczych porad. A to wszystko w aplikacji w telefonie, którą masz zawsze kieszeni. Wystarczy kilka kliknięć, aby przypomnieć sobie słówko lub pytanie, jeśli za granicą zabraknie Ci języka.

Pożegnaj strach przed podróżowaniem i zacznij odkrywać świat z kursem Travel English! Promocja trwa do 8.10.2023 r. i może z niej skorzystać każdy Użytkownik indywidualny.

Jeśli masz już abonament na kurs Travel English, zakup podczas promocji zadziała jak przedłużenie obecnego abonamentu o rok. Jeśli przed zakupem chcesz przetestować kurs i aplikację zarejestruj się i skorzystaj z 3 dni darmowego dostępu!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij