ZALOGUJ SIĘ

Promocja na kurs Travel English

22.05.2023

Powrót do listy wpisów

Lubisz podróżować i szukasz kursu angielskiego, który podszkoli Cię w praktycznych rozmówkach i sprawi, że przestaniesz się obawiać zagranicznych wyjazdów? Skorzystaj z promocji na Travel English - teraz 30% taniej.

Mówi się: “koniec języka za przewodnika”. A co w przypadku języka angielskiego, z którym nie radzisz sobie najlepiej? Jeśli obawa przed tym, że nie nie dogadasz się za granicą sprawia, że rezygnujesz ze swoich podróżniczych planów, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Dzięki Travel English pożegnasz się ze strachem i zaczniesz planować dawno odkładane wojaże. 
Do niedzieli, 28 maja, 3-miesięczny dostęp do Travel English możesz kupić za jedyne 83 zł (zamiast 119 zł)!

WYPRÓBUJ TRAVEL ENGLISH

Pamiętaj, że kurs Travel English to przede wszystkim słownictwo - poznasz wyrażenia przydatne w podróży, poćwiczysz gotowe rozmówki, posłuchasz dialogów. Kurs nie nie zawiera gramatyki i nie jest podzielony na poziomy znajomości języka.

Jak zawsze z promocji może skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. Jeśli masz już abonament na ten kurs, po prostu doliczamy do niego kolejne 3 miesiące. Promocja obowiązuje do 28.05.2023 r.

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

ROCZNY KURS ANGIELSKIEGO -40%Ucz się języka w wygodnej apce eTutoraSPRAWDŹ >>