ZALOGUJ SIĘ

Wiosenna promocja - roczne kursy 40% taniej

14.03.2023

Powrót do listy wpisów

W eTutorze wiosenne przebudzenie - pełne energii i świeżości rabaty na roczne kursy językowe. Obudź w sobie motywację do nauki i ucz się angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub francuskiego 40% taniej.

Zimowa aura, szarość i krótkie dni nie sprzyjały motywacji do nauki języka? Idzie wiosna - idealna pora, aby Twój zapał do szlifowania językowych umiejętności ponownie zakiełkował. 
Złap - niczym pierwsze promienie wiosennego słońca - 40% rabatu na roczne kursy! Do niedzieli, 26 marca, za abonament na kurs angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego zapłacisz 189 zł (oszczędzasz 130 zł), a za kurs włoskiego i francuskiego 149 zł (oszczędzasz 100 zł). Rusz do działania i wróć do nauki języka na wiosnę!

NIECH TWÓJ ANGIELSKI ROZKWITNIE


ODKURZ SWÓJ NIEMIECKI


ODŚWIEŻ SWÓJ HISZPAŃSKI


ROZBUDŹ SWÓJ WŁOSKI


ROZHULAJ SWÓJ FRANCUSKI

Skorzystaj z kompleksowej nauki języka z eTutorem i pamiętaj, że z nami sam ustalasz zasady gry. Uczysz się w dowolnym miejscu i czasie, tak, jak lubisz. Możesz powtarzać słówka, grać w gry językowe, szlifować gramatykę czy słuchać nagrań native speakerów. Dodatkowo nowe słowo czy wyrażenie w dowolnym języku możesz sprawdzać we wbudowanym w aplikację słowniku Diki. Z takim duetem nauka języka jest jeszcze prostsza i wygodniejsza! Przekonaj się na własnej skórze!

Z wiosennej promocji może skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. W przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu, do obecnego abonamentu po prostu doliczamy rok. Promocja obowiązuje do 26.03.2023 r.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

GORĄCA OFERTA -40%Zgarnij kurs angielskiego w niższej cenie!SPRAWDŹ >>Zamknij