ZALOGUJ SIĘ

Kurs Travel English 50% taniej

30.01.2023

Powrót do listy wpisów

Lubisz podróżować i szukasz kursu angielskiego, który podszkoli Cię w praktycznych rozmówkach? Skorzystaj z promocji na Travel English - teraz 50% taniej.

Itchy feet  to Twoje drugie imię i właśnie szykujesz się do kolejnej zagranicznej wyprawy? Z kursem Travel English możesz zwiedzać bez przeszkód! Znajdziesz w nim słownictwo przydatne podczas zagranicznych wojaży, mnóstwo rozmówek i zero gramatyki. Do niedzieli, 5 lutego, za roczny dostęp zapłacisz jedynie 124 zł (zamiast 249 zł).

WYPRÓBUJ TRAVEL ENGLISH

Pamiętaj, że kurs Travel English to solidna dawka słownictwa i rozmówek, które z pewnością przydadzą się podczas każdego zagranicznego wyjazdu, ale nie jest podzielony na poziomy i nie podszkolisz z nim czasów, trybów warunkowych ani innych konstrukcji gramatycznych. Travel English to zero gramatyki, zero stresu i moc praktyki!

Jak zawsze, z promocji może skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. Jeśli masz już abonament na ten kurs, po prostu doliczamy do niego kolejny rok. Promocja obowiązuje do niedzieli, 5.02.2023 r.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź