Biznesowe mikołajki - eTutor Business English 50% taniej

30.11.2020

Powrót do listy wpisów

Nasza mikołajkowa promocja to doskonała okazja, aby wypłynąć na szerokie wody i nauczyć się sprawnie lawirować po meandrach korporacyjnej rzeczywistości. Od dziś roczny kurs eTutor Business English jest 50% tańszy.

W tym roku taka okazja już się nie powtórzy! Od dziś do 6 grudnia roczny kursy Business English możesz kupić za jedyne 174 zł zamiast standardowych 349 zł. Nie czekaj i spraw sobie mikołajkowy prezent już dziś! 
Nasz kurs pomoże Ci lepiej opanować angielski i sprawi, że kolejny rok rozpoczniesz z większą swobodą w zagranicznych kontaktach biznesowych.

KUP BUSINESS ENGLISH NA MIKOŁAJKI

Kurs eTutor Business English to zbiór uniwersalnych tematów z zakresu komunikacji w międzynarodowym środowisku biznesowym. Znajdziesz w nim niezbędną gramatykę i słownictwo z każdego sektora i każdej branży. Kurs obejmuje poziomy B1-C1. Dodatkowo znajdziesz w nim specjalistyczną sekcję Business English Extra, czyli solidną dawkę słownictwa bez notatek gramatycznych.

Język biznesu nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Postaw na rozwój i ucz się z kursem Business English!

Skorzystać z promocji może każdy Użytkownik indywidualny - w przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu do obecnego abonamentu po prostu doliczamy rok. 
Promocja obowiązuje do 6.12.2020.

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

BUSINESS ENGLISH -50%.Roczny kurs online taniej tylko do niedzieli.Sprawdź

Pomoc i wsparcie