Black Friday w eTutorze - roczne kursy 50% taniej

23.11.2020

Powrót do listy wpisów

Końcówka listopada to istne zakupowe szaleństwo. Można zatracić się w promocjach i wyprzedażach. A może by tak zatracić się w nauce języków? Mamy dla Ciebie propozycję wprost nie do odrzucenia - roczne kursy angielskiego i niemieckiego 50% taniej!

Tak dobrej promocji już dawno nie było! Aż żal nie skorzystać! Tym bardziej, że jest to ostatnia okazja, aby kupić roczny kurs eTutor angielski i eTutor niemiecki w tak atrakcyjnej cenie. Do niedzieli (29.11) każdy z nich kosztuje 119 zł (zamiast standardowych 239 zł).

Nie zwlekaj i spraw sobie przedświąteczny prezent bez wyrzutów sumienia!

TWÓJ ROCZNY KURS ANGIELSKIEGO


TWÓJ ROCZNY KURS NIEMIECKIEGO

Pamiętaj, że nasza promocja jest ograniczona czasowo! 

Nieprzypadkowo też napisaliśmy, że taka okazja już się nie powtórzy. Ceny rocznych kursów eTutor angielski i eTutor niemiecki wkrótce wzrosną. Bez obaw, nie wystrzelą jednak w kosmos. Będzie to podwyżka o niespełna 3 zł w skali miesiąca. Do tej pory cena za roczny eT angielski lub eT niemiecki wynosiła 239 zł, teraz wzrośnie do 279 zł. Nowy cennik zacznie obowiązywać 2 grudnia. 
Co istotne, wzrosną wyłącznie ceny rocznych abonamentów na kursy eTutor angielski i eTutor niemiecki. Ceny pozostałych kursów na platformie pozostają bez zmian. 

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI BLACK FRIDAY
na roczny kurs eTutor angielski
na roczny kurs eTutor niemiecki

Skorzystać z promocji może każdy Użytkownik indywidualny - w przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu do obecnego abonamentu po prostu doliczamy rok. 
Promocja obowiązuje do 29.11.2020.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

BUSINESS ENGLISH -50%.Roczny kurs online taniej tylko do niedzieli.Sprawdź

Pomoc i wsparcie