Akcja charytatywna "Pomagaj z eTutorem"

04.12.2019

Powrót do listy wpisów

Dzisiaj rozpoczęliśmy charytatywną zbiórkę eTutorowych monet. Naszym celem jest pomoc w organizacji wigilii dla starszych i samotnych osób. Zróbmy razem dobry uczynek i podarujmy im choć trochę świątecznej magii! 

Każdy z Was może przekazać zebrane w serwisie monety na rzecz akcji “Podaruj Wigilię”, organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. 5 eTutorowych monet to 1 grosz. Zaczynamy od 10 monet i przekazujemy pełne dziesiątki. Każdy z Was może przekazać maksymalnie 100 monet dziennie. Wszystkie zebrane monety przełożymy na realne, finansowe wsparcie organizacji wigilii dla samotnych seniorów.

Nie zastanawiajcie się dwa razy i dołączcie do zbiórki. Zróbmy razem coś dobrego!
Kliknijcie w poniższy link, zdecydujcie ile monet chcecie przekazać (przesuwając suwak) i podarujcie radość tym, którzy jej potrzebują.

DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI I PRZEKAŻ MONETY

Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, jakie mamy szczęście, mogąc spędzić Święta w gronie rodziny - wspólnie ubierając choinkę, śmiejąc się i rozpakowując prezenty. To wielki skarb. Niektórzy tęsknią za tym każdego dnia. Boże Narodzenie spędzają samotnie, a w tym czasie samotność boli najbardziej. W Święta nikt nie powinien być sam. Dlatego podarujmy samotnym seniorom choć trochę świątecznej radości i magii! 
Pamiętajcie, że dla nas to mały gest, a dla tych samotnych osób to niesamowita radość i najpiękniejszy prezent, jaki mogą dostać.

POMAGAJ Z ETUTOREM I PODARUJ WIGILIĘ!

Stowarzyszenie małych braci Ubogich co roku tworzy dla swoich podopiecznych atmosferę prawdziwych Świąt  - aby w ten wyjątkowy wieczór mogli cieszyć się swoją obecnością, choinką, świątecznymi daniami oraz otrzymanymi prezentami.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej inicjatywie - wejdźcie na stronę akcji “Podaruj Wigilię” lub Stowarzyszenia.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

Pomoc i wsparcie