Promocja na start -40%

28.08.2019

Powrót do listy wpisów

Wrzesień to miesiąc powrotu do szkoły i nauki. Chociaż wakacje pomagają nam naładować baterie i odpocząć od codziennego zgiełku, nieraz pełnią też rolę demotywatora, który wybija nas z rytmu. Jak wrócić do języków? Sprawdźcie nasz sposób na sprawny start z nauką.
 

Co zrobić, aby zamiast planować zacząć działać? Pomyśleć o korzyściach nauki! Znajomość języka pomoże nam otworzyć drzwi do kariery, poszerzy horyzonty, ułatwi wyjazdy zagraniczne czy nawiązywanie nowych znajomości. Lista korzyści jest długa, a dzięki eTutorowi dopiszecie do niej jeszcze … oszczędność czasu i pieniędzy!

Z naszymi kursami nie musicie dojeżdżać na zajęcia ani ich odrabiać. Dodatkowo specjalnie na początek roku szkolnego obniżamy ceny naszych rocznych kursów eTutor angielski oraz eTutor niemiecki aż o 40%! Zatem mamy przepis na naukę przyjemną, wygodną i na każdą kieszeń! Wystarczy jedynie zacząć działać za 3, 2, 1... start!

SPRAWDŹ ETUTOR ANGIELSKI>> 

SPRAWDŹ ETUTOR NIEMIECKI>> 

Skorzystać z promocji może każdy Użytkownik indywidualny - w przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu do obecnego abonamentu doliczamy rok. Promocja nie dotyczy abonamentów firmowych.
Promocja obowiązuje do 15.09.19.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

Pomoc i wsparcie