Zacznij lato z eTutorem - ogłaszamy konkurs

10.06.2019

Powrót do listy wpisów

Z czym kojarzy Ci się lato? Ze słońcem, szumem morza i plażą? A może z truskawkami, lodami i drinkami z parasolką? Whatever! W naszym konkursie każde skojarzenie jest na wagę złota. Baw się z nami w skojarzenia i wygraj atrakcyjne nagrody. 
 

Na naszym Facebooku zapachniało latem! Właśnie wystartował konkurs, w którym możesz wygrać 2-miesięczny kurs angielskiego na platformie eTutor i podwójny bilet do kina!

Co musisz zrobić, by wziąć udział w konkursie

Wystarczy, że podzielisz się swoim letnim skojarzeniem na naszym Facebooku - oczywiście po angielsku. W komentarzu pod wpisem konkursowym napisz angielskie słowo, które kojarzy Ci się z latem. Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 3 najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy. Nie ograniczaj się więc i daj się ponieść wyobraźni! Wcześniej jednak przeczytaj regulamin konkursu, który jest dostępny na naszym profilu. 

Ile potrwa konkurs

Nasz letni konkurs zakończy się w niedzielę 16.06 o 23:59. Nie zwlekaj i walcz o swój angielski! Jeśli masz już abonament, do ważnego jeszcze kursu doliczymy 2 miesiące.

Wejdź na profil eTutor.pl - Szkoła angielskiego online -> w komentarzu pod postem konkursowym wpisz swoje skojarzenie po angielsku -> wygraj nagrodę!

Easy-peasy ! Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

Pomoc i wsparcie