ZALOGUJ SIĘ

Czy znacie jakieś ciekawe audiobooki na poziomach A1-A2?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam

Macie jakąś propozycję audiobooków na poziomie A1-A2?
I najlepiej jak z niej korzystać?

Lub czymś innym się może wspomagacie odnośnie nauki w aucie podczas jazdy.

Pozdrawiam
K
Kephtu
renata_k - Temat przeniosłam na Forum - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Ja nabyłem płtyke z "geronimo" na redpp.com. Nie jest złe, tylko z tej książki słownictwo raczej mało użyteczne. Chyba lepiej zgrać podcasty na płytkę. Lubie też Dean Mouschera. pozdrawiam
rupcio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Blondynka na Językach" Beaty Pawlikowskiej, od podstawowego słownictwa po przez złożone konwersacje i wypowiedzi, intuicyjna nauka gramatyki, w księgarniach typu tania książka jest za śmieszne pieniądze.
Z
Znachorz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najlepsze jest połączenie readers+audiobook. Jak czegoś nie rozumiałem w audiobooku do doczytałem w książce.
Ja natknąłem się na wydawnictwa takie jak Macmillan, Penguin Readers, Cambridge z takim połączeniem. Można wybrać dowolny gatunek literacki wg gustu na dowolnym poziomie.
przykładowo: http://sklep.macmillan.pl/graded-readers/macmillan-readers,ks-1323
Trzeba tylko uważać bo nie każdy readers ma audiobooka.
racuch1976
beatusmartinus - A to są te tak zwane "skrócone" lektury? Czy też mamy całą, oryginalną książkę do przeczytania? Tak się pytam, bo ja do tej pory czytałem takie przerobione, skrócone lektury, gdzieś tak po około 40 stron. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi osobiście najłatwiej jest i najprzyjemniej czyta się angielskie bajki dla dzieci :)
M
m0rogucka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem, czy ktoś już podał ten link.
http://english-e-books.net/category/elementary/
Są tam głównie ebooki na wszystkich poziomach, audiobooki też przy niektórych pozycjach.
zaz2013
rupcio - Stronka jest super, dzięki ZAZ. Może poleciłbyś jakieś książki, zwłaszcza takie z których sam korzystasz lub korzystałeś. Interesują mnie zwłaszcza pozycje leksykalne rozstrzygające który z synonimów użyć w danej sytuacji. - 10 lat temu
zaz2013 - <<pozycje leksykalne rozstrzygające który z synonimów użyć w danej sytuacji.<<
Nie bardzo rozumiem :/
Nie korzystałem z tych książek, ale przeczytałem dwie z nich (poziom elementary) i fajnie się czyta. Jest - jak na poziom elementary - dużo czasów, m.in. Past Perfect, ale słownictwo jest proste.
Wiem, że w księgarniach bywają też takie 'adapted books' w wersji drukowanej.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja również czytam angielskie bajki dla dzieci np książki popularnej autorki (również w Polsce) Holly Webb, książki przeznaczone dla dzieci ok 7 lat do samodzielnego czytania.Proste czasy, dużo nowych słówek.Polecam
slinkam

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.