LangMedia Sp. z o.o.

LangMedia Sp. z o.o. istnieje od 2008 roku. Misją firmy jest tworzenie najlepszych na rynku narzędzi e-learningowych ułatwiających poznawanie języka angielskiego.

Prowadzimy multimedialny słownik języka angielskiego Diki.pl oraz największą w Polsce platformę do nauki języka angielskiego eTutor.pl. Korzystanie z tych narzędzi możliwe jest nie tylko za pomocą komputerów, ale także tabletów i telefonów.

Inwestorem w LangMedia jest firma Benefit Systems S.A. notowana na GPW w Warszawie, znana przede wszystkim z kart sportowych MultiSport.


11 lat
na rynku
#1
w dziedzinie kursów angielskiego online
9 000 000
odwiedzających miesięcznie
30 000 000
odsłon miesięcznie
780 000
zarejestrowanych użytkowników
>3000 litrów
wypitej kawy z firmowych ekspresów

Zarząd LangMedia Sp. z o. o.

Paweł Kowalczyk
Paweł Kowalczyk - prezes zarządu LangMedia Sp. z o. o.
Pomysłodawca platformy językowej eTutor oraz słownika angielskiego Diki. Z wykształcenia informatyk. Odpowiedzialny za rozwój nowych produktów i działalność operacyjną firmy. W wolnym czasie jeździ na rowerze i gra na pianinie.
Michał Lach
Michał Lach - współzałożyciel LangMedia Sp. z o. o.
Twórca i wieloletni prezes K2 Internet SA, jednej z największych polskich agencji e-marketingowych, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Uhonorowany przez Ernst&Young tytułem Przedsiębiorca Roku 2009. Współzałożyciel kilku startupów, między innymi Audioteka.pl. Rozwija strategię marketingową firmy i pozyskuje partnerów biznesowych.

Zaufali nam

Tesco
MASTER BLENDERS
onet
Teatr Wielki Opera Narodowa
TOYOTA
Pekao CDM
warta
H&M
dpd
AON
smyk
Home Broker
INTERSPORT
Unilever
HILTI
GO SPORT
PKP INTERCITY
Norauto
BRICOMAN
Tchibo
Piotr i Paweł
Sante
Akademia Leona Koźmińskiego
open finance
DKMS
Schindler
Curver
JDE
Radisson BLU
BNP Paribas

Nagrody i wyróżnienia

Słownik angielskiego Diki serwisem edukacyjnym roku 2010

Webstar Akademii za najlepszy serwis edukacyjny roku 2010 dla słownika Diki zintegrowanego z kursem angielskiego eTutor

Produkt roku PC World Komputer

Tytuł Produkt Roku według miesięcznika PC World Komputer


Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Fundusze Europejskie - Inteligentny Rozwój

Informujemy, że w dniu 11.02.2016 spółka Langmedia Sp. z o.o. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 1.1 "Projekty B+R przedsiębiorstw", Poddziałanie 1.1.1 "Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa") współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Numer projektu: POIR.01.01.01-00-0781/15

Okres realizacji projektu: 01.01.2016–31.12.2019

Nazwa projektu: System automatycznego wykrywania błędów językowych i sugerowania poprawek w tekstach pisanych w języku angielskim

Cel projektu: Celem niniejszego projektu jest opracowanie technologii niezbędnej do stworzenia i wprowadzenia na rynek usługi automatycznego wykrywania błędów językowych oraz sugerowania poprawek tych błędów w tekstach pisanych w języku angielskim. Rezultatem prac badawczo-rozwojowych będzie więc technologia, która zostanie wdrożona w postaci innowacyjnej usługi sprawdzania tekstów oferowanej m.in. na platformie eTutor.

Planowane efekty: Wykrywanie błędów gramatycznych w konkurencyjnych narzędziach charakteryzuje się przede wszystkim zbyt niską czułością (tj. zbyt niskim odsetkiem wykrywanych błędów), a czasami także zbyt niską precyzją (tj. zbyt wysokim odsetkiem fałszywych wskazań). Proponowana technologia charakteryzować się będzie taką samą precyzją jak najlepsze konkurencyjne rozwiązania, jednak będzie wykrywała błędy z wyższą czułością. Zostanie to osiągnięte m.in. dzięki zastosowaniu zagadnienia klasyfikacji.

Wartość projektu: 2 669 593,68 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 2 046 248,57 zł

Pomoc i wsparcie