O nas

Nie chcesz jeździć na zajęcia, nie chcesz się męczyć nauką, zmuszać, ani poświęcać. Chcesz czuć satysfakcję z postępów, chcesz, aby nauka przychodziła łatwo, sprawiała radość, była relaksem po całym dniu…

Dobrze trafiłeś. eTutor to to najpopularniejsza polska platforma do samodzielnej nauki angielskiego przez internet. Dziesiątki tysięcy użytkowników codziennie wykonuje ponad pół miliona ćwiczeń i powtórek.

Chcesz więcej zarabiać. Platforma połączona jest z wielokrotnie nagradzanym multimedialnym słownikiem Diki.pl, dzięki czemu możliwe jest uczenie się słownictwa z dowolnej dziedziny. Zawiera kurs Business English rekomendowany studentom najlepszej polskiej uczelni ekonomicznej.

Na platformie eTutor można nauczyć się języka angielskiego szybciej niż w tradycyjnej szkole i bez żadnego stresu. Pozwala Ci kompleksowo rozwijać wszystkie kompetencje językowe w nowy, lepszy sposób.

To platforma, którą dostosujesz do swoich potrzeb, ponieważ rozumiemy, że każdy ma swoje zainteresowania i cele dla których chce się uczyć. W swoim tempie, w dogodnym czasie i miejscu.

Rozwijamy dla Ciebie unikalne w Polsce narzędzia: słownik multimedialny, moduł automatycznie sprawdzający poprawność gramatyczną tekstów oraz najobszerniejszy kurs. Wyniki tych prac zebrały liczne nagrody, uznanie środowiska dydaktyków języka angielskiego, rekomendację najlepszych polskich uczelni wyższych, a także setki znanych firm wśród klientów.

Chcesz relaksować się nauką i robić postępy w wolnych chwilach. Dlatego sprawiliśmy, że możesz płynnie kontynuować na urządzeniu, które w danej chwili masz w ręku. Czytać najwygodniej w fotelu na tablecie, ale rozumienie ze słuchu może lepiej ćwiczyć na rowerze lub podczas prac domowych? Wystarczy do tego telefon komórkowy i słuchawki.

Chcesz iść z duchem czasu, bo przestarzałe metody są frustrujące i mało efektywne. Kursy eTutor wykorzystują najnowsze osiągnięcia z dziedziny sztucznej inteligencji, e-learningu i kognitywistyki, takie jak automatyczne sprawdzanie gramatyki, korekcja wymowy czy algorytm planujący powtórki. Lekcje w eTutor to multimedialne, interaktywne materiały, w tym filmy wideo i setki tysięcy nagrań native speakerów, automatycznie budujące sieć skojarzeń od pojedynczych słów, do kompletnych wypowiedzi. Zapraszamy do społeczności eTutor!


Zaufali nam

AON
Tesco
Toyota Motor Manufacturing Poland
Unilever
TVP
Warta
PEKAO CDM
Intersport Polska
Radison Blu
Piotr i Paweł
PKP Intercity
Schindler Polska
Onet
Tchibo
Open Finance
Norauto
Home Broker
Bricoman
Curver
Teatr Wielki Opera Narodowa

Napisali o nas

Gazeta Wyborcza
PC World Komputer
Komputer Świat
Money.pl

Nagrody i wyróżnienia

Słownik angielskiego Diki serwisem edukacyjnym roku 2010

Webstar Akademii za najlepszy serwis edukacyjny roku 2010 dla słownika Diki zintegrowanego z kursem angielskiego eTutor

Produkt roku PC World Komputer

Tytuł Produkt Roku według miesięcznika PC World Komputer


Facebook

Używamy cookies i podobnych technologii do analizy statystyk odwiedzalności i innych celów opisanych w Polityce prywatności.
Możesz określić ustawienia przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce.