Monety i nagrody

Ucz się systematycznie z eTutor. Zbieraj monety i wymieniaj je na nagrody. Po rejestracji w serwisie otrzymujesz na start 100 monet. Kolejne monety zdobywasz za aktywność na platformie.

Monety za wykonane lekcje

Za wykonanie 1 lekcji (postęp wykonania co najmniej 70%) otrzymujesz 10 monet (maksymalnie 50 monet dziennie). Aby otrzymać monety za lekcje należy przejść do ostatniego ekranu w lekcji. Przerwanie wykonywania lekcji w trakcie, niezależnie od osiągniętego wyniku nie spowoduje naliczenia monet.

Monety za wykonane lekcje są przyznawane tylko po pierwszym wykonaniu danej lekcji. Zasada ta obowiązuje niezależnie od tego, czy użytkownik zresetował dane nauki.

Monety za wykonane powtórki

Za każde wykonane 10 powtórek otrzymujesz 1 monetę (maksymalnie 40 monet dziennie).

Monety za codzienną naukę (day streak)

Systematyczność to podstawa w nauce języka obcego. Dlatego za codzienne logowanie się na platformie zdobywasz dodatkowe monety.

  • Po 5 dniach codziennego zalogowania się na platformie otrzymujesz 10 monet
  • Po 10 dniach codziennego zalogowania się na platformie otrzymujesz 12 monet
  • Po 15 dniach codziennego zalogowania się na platformie otrzymujesz 14 monet i tak dalej, aż do bonusu 50 monet za kolejne 5 dni nauki. (Przykład: po 5 dniach 10 monet, po kolejnych 5 dniach 12 monet, czyli razem 22 monety za codzienne logowanie)

Monety za aktywność na forum

Przyznajemy dodatkowe monety za Twoją aktywność w dziale Pytań językowych i Forum. Szczegóły dotyczące zasad przyznawania monet znajdziesz tutaj: https://www.etutor.pl/help/community.

Wyzwanie Waleczny tydzień

Aby otrzymać monety za rzucone wyzwanie, należy spełnić określone warunki:

  • Logować się na platformę przez wszystkie 7 dni trwania Wyzwania
  • Podczas trwania Wyzwania nie można używać "Powrotu do przeszłości" w celu załatania Day Streak

Pomoc i wsparcie