ZALOGUJ SIĘ

Na czym polega ćwiczenie zapoznaj się ze słówkami na obrazku

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Naciskając żadne słówka się nie pojawiają , Czy mam to robić we własnym zakresie sam nie wim
M
Mario2000

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Coś Ci w takim razie musi nie działać. Ja jak wchodzę w to ćwiczenie to po rozpoczęciu wyskakują mi ramki z nowym słownictwem (są tylko dwa - play i football).
Tattoo94

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

1. należy kliknąć/dotknąć obrazka/fotografii. Wówczas jego kolor powinien zmienić się z zamglonego na normalny.
2. teraz automatycznie prezentowane są przez głośnik i wskazywane ramkami na obrazku wprowadzane słowa. W cytowanym w zapytaniu przypadku są to: play, football.
3. można (opcjonalnie) teraz (niestety tylko jeden raz) kliknąć w jakąś ramkę z prezentowanym słówkiem i po pojawieniu się reakcji ze stroną ze słownika, ewentualnie kliknąć w zielony plusik, by dodać to słówko do powtórek
4. by przejść dalej trzeba teraz kliknąć w przycisk "Dalej" znajdujący się pod obrazkiem.
5. teraz prezentowane są przez głośnik słówka (w losowej kolejności), które na leży kliknąć na obrazku, zgodnie z ich położeniem wskazanym w pkt 2. Ewentualnie kliknąć też można w "Odsłuchaj ponownie" (pod obrazkiem).
6. po przejściu wszystkich słówek z obrazka, na koniec klikamy w przycisk pod obrazkiem "Następne ćwiczenie".

Pytanie zwrotne: na którym etapie ćwiczenie u Ciebie nie działa?
parseq
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Uprzejmie informujemy, że jeżeli napotyka Pan na problem podczas przerabiania ćwiczenia, przyczyną może być nieaktualna przeglądarka Internet Explorer 11, z której Pan korzysta. Na tej stronie: https://www.etutor.pl/help/technical-requirements znajdzie Pan zalecane przeglądarki.

Proszę dać znać, czy zmiana przeglądarki pomogła rozwiązać problem. Z góry dziękujemy.
aleksandra.rosiek
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.