ZALOGUJ SIĘ

Aplikacja mobilna - tęsknimy za OFFLINE

zmodyfikowany: 5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Na funkcję OFFLINE jest spore zapotrzebowanie wśród użytkowników, a jej brak ciągle budzi kontrowersje. Prosimy o ponowne podjęcie debaty wśród administracji w sprawie tej funkcjonalności. To rozczarowujące, że wcześniej się dało, a teraz twierdzicie, że to niemożliwe. Może czas na zmiany w obsadzie IT?
Pozdrawiam,
Jakub
I
IGagasBoobs
parseq - Dział IT zapewne może i dokonać takiego okrojenia funkcji, by bez kopiowania połowy słownika diki.pl dać radę offline bez pożarcia całej pamięci urządzenia użytkownika. Jest to jednak kosztowne, więc decyzja leży zapewne poza działem IT. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Wszystko się da:-) Tylko czy da się tak zrobić, żeby działało funkcjonalnie? W informatyce to często kwestia ograniczonej wielkości pamięci. Temat już wałkowany wielokrotnie. Poczytaj np. tutaj (wyjaśnienie pracownika etutor): https://www.etutor.pl/forum/thread/841888-Gdzie_jest_opcja_powtorek_offline_w_aplikacji.html?unread Też byłem jakiś czas temu rozczarowany przejściem na offline. Niestety musimy się do tego przyzwyczaić, bo to trend światowy. Za jakiś czas wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne będą w chmurze.
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Platforma jest dla użytkowników i dzięki nim załoga etutor zarabia.

Przy dłuższym użytkowaniu kwestia wykonywani powtórek jest kluczowa.

Wiele osób znajduje na to czas podczas dojazdu do pracy lub tak gdzie nie ma dobrej jakości Internetu.

Nie wpomnę o wakacjach w Bieszczadzach gdzie nie ma zasięgu, wyjazdów zagranicę itp.

Każde odwlekanie wykonania powtórek powoduje powstawanie zaległości, które sa baradzo uciążliwe. W czarnym scenariuszu potrafią zniechęcić całkowicie do nauki. Rutyna to klucz do sukcesu.

Może i w statystykach używanie offline nie wyglądało na popularny sposób dostępu, ale podejrzewam, że każdy kilka razy w roku chciałby z tego skorzystać i chciałby zakończyć dzień z komunikatem:

Congratulations, All repetitions scheduled for today have been done.

Dla mnie funkcjonalność offline była kluczowa, w przeciwieństwie do kolejnych gier, grywalizacji itp.

Zadowliła by mnie nawet najprostrza funkcjonalność, tzn sama treść bez audio i grafiki.
kktm
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za sugestię! Tak jak wspomnieli użytkownicy powyżej - powody braku trybu offline w naszej aplikacji opisane są w tym wątku: https://www.etutor.pl/forum/thread/841888-Gdzie_jest_opcja_powtorek_offline_w_aplikacji.html?unread

Na razie nie planujemy implementować takiej funkcji w aplikacji, lecz wszystkie tego typu sugestie zbieramy i przekazujemy do dalszych dyskusji.
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Panie Piotrku najwazniejsza w aplikacji "offline" bylaby funkcja robienia powtorek. Korzystac ze slownika, przerabiac lekcje to mozna robic z poziomu przegladarki przy pelnym dostepie do internetu.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.