ZALOGUJ SIĘ

Powstanie platformy uczącej j.hiszpańskiego.

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Czy etutor bierze pod uwagę powstanie platformy uczącej j.hiszpańskiego? Byłoby to napewno kolejny strzał w 10 😀!
M
Mazii_m
parseq - A czy chętnych do hiszpańskiego jest wystarczająco wielu??! eTutor to w znacznej mierze wsad w materiał lekcyjny, którego stworzenie jest niebanalnym zadaniem nauczycieli metodyków.
Słyszałem o niedoskonałościach niemieckiej części kursu w porównaniu z angielską. Kursu językowego nie trzepie się z rękawa w pół roku!!
Niech koncentracja zasobów na dotychczasowych językach prowadzi do utrzymania jakości i rozszerzenia o nowe, potrzebne funkcje.
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Nie chcę wchodzić w praktyczne aspekty tworzenia hiszpańskiej wersji kursu eTutor. Bardzo bym chciał by ona powstała.

Nie widzę zagrożeń dla kursu ang. z powodu powstania wersji hiszpańskiej.

Przez wiele dziesięcioleci Polacy przez pamięć ofiar niemieckiego parcia na wschód nie uczyli się niemieckiego. Strat dla polskiej kultury nie widać, trochę zahamowało to germanizację. Tak jak wycofanie rosyjskiego ze szkół trochę jest w tym względzie pomocne.
Taką postawa jest częściowo możliwa bo angielski jest libra franca. Dobrze byłoby by drugi język nie był językiem zaborów. Niestety francuska kultura się degeneruje, widać to chociażby w tępocie wypowiedzi prezydentów Francuzów w ostatnim 50 leciu.

Szukanie więc drugiego języka obcego z europejskich jest dobrym kierunkiem myślenia. Hiszpański to wydaje się dobry cel. Szkoda że na eTutor nie możemy liczyć. To boli, tym bardziej że marketingowo to ma sens.
abmmichal
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
barbarakurek - A ja z uporem maniaka wierze, ze mozemy liczyc na hiszpanski. Aczkolwiek bedziemy musieli jeszcze dlugo poczekac. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za zainteresowanie, lecz na ten moment nie mamy w planach kursu języka hiszpańskiego. Przez cały czas intensywnie skupiamy się na udoskonalaniu istniejących kursów :). Pozdrawiamy!
aleksandra.rosiek
barbarakurek - Z determinacja bedziemy czekac! - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gdyby Pani Aleksandra była Japonką, to odpowiedź byłaby jednoznaczna, czyli bardziej bolesna.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi- A ja z "Z determinacja będziemy czekać!" na piękny język chiński do korespondencji zarówno w mowie jak i w piśmie, w ramach miłości do niego!
I z determinacją oczekuję na przyjazd chińczyków w słomianych kapeluszach wraz ze swoimi wózkami do przewozu turystów w naszych polskich miastach. Chińczycy będą tańsi niżli te konie w Krakowie lub we Wrocławiu, hm… ciekawe. Myślę "z Determinacją" o przyszłości na ziemi polskiej. I pozdrawiam czytelników na naszym Et.
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.