ZALOGUJ SIĘ

Nagrywane teksty - czy ktoś to sprawdza?

5 lat temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Witam serdecznie, jestem świeżakiem na portalu, Pytanie odnośnie nagrań - udostępniam je dla siebie i (ponoć) nauczyciela - jednakże czy ktoś to odsłuchuje i w jakiś sposób ocenia lub omawia lub dodaje komentarz?
Pozdrawiam.
D
Dominik_wojtas
tlstar - Z "automatu" nikt. Możesz jedynie kogoś o to poprosić. - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
parseq - Chyba tylko przez kogoś z własnych znajomych albo jakiegoś innego użytkownika eTutor. Ale mechanizm został przygotowany. - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Obecnie nagrania mogą być sprawdzane przez innych użytkowników. Wystarczy, aby widoczność wspomnianego nagrania była ustawiona jako "publiczna" lub "tylko dla znajomych", a wtedy istnieje możliwość, że inni kursanci podzielą się swoimi uwagami.

Zarówno swoje, jak i innych nagrania znaleźć można w zakładce Forum -> Nagrania (https://www.etutor.pl/forum/recordings)

Podobnie jest z wypracowaniami, którym poświęcona jest kolejna zakładka.

Pozdrawiamy :).
aleksandra.rosiek
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję serdecznie za odpowiedź,
Pozdrawiam i udanego tygodnia życzę.
D
Dominik_wojtas

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A jest mozliwosc wyszukania lekcji w ktorych byly elementy z nagraniami ktore pominelam by szybko do nich wrocic i przerobic jak juz mam warunki?
Interesuje mnie b2 i business english b2
M
marissa
tlstar - Tak. W wybierasz w menu Lekcje->Strony lekcji wg typu->mówienie - 4 lata temu
marissa - Dziękuję ci bardzo. już się bałam, że nie uda mi się zrobić nagrań. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.